www.sanat.ir/askilanlab

تجهیرات آزمایشگاهی دوریس

معرفی تجهیرات آزمایشگاهی دوریس:
خدمات تجهیزات آزمایشگاهی دوریس شامل طراحی، تولید و نصب تمام تجهیزات آزمایشگاهی می باشد که با بهره مندی از همکاران خلاق، حرفه ای و مشتاق، به راه اندازی آزمایشگاه های استاندارد، امن و مدرن گردیده است. به دلیل حساسیت بسیار بالای راه اندازی آزمایشگاه باعث شده مدیران پروژ های ما از شروع کار تا تحویل آن کنار شما خواهند بود و از تحویل آزمایشگاه دقیق و کاربردی برای شما اطمین... بیشتر

معرفی تجهیرات آزمایشگاهی دوریس

  • تجهیرات آزمایشگاهی دوریس
  • تلفن: 02636108570
  • آدرس: تهران، کیلومتر 24 جاده مخصوص، پلاک 18

خدمات تجهیزات آزمایشگاهی دوریس شامل طراحی، تولید و نصب تمام تجهیزات آزمایشگاهی می باشد که با بهره مندی از همکاران خلاق، حرفه ای و مشتاق، به راه اندازی آزمایشگاه های استاندارد، امن و مدرن گردیده است.
به دلیل حساسیت بسیار بالای راه اندازی آزمایشگاه باعث شده مدیران پروژ های ما از شروع کار تا تحویل آن کنار شما خواهند بود و از تحویل آزمایشگاه دقیق و کاربردی برای شما اطمینان حاصل خواهند کرد، علاوه بر آن تمام تلاش تیم آسیکلان لب بر این است تا حد امکان آزمایشگاه راه اندازی شده برای شما به سرعت و با هزینه مناسب انجام شود.
تجهیزات آزمایشگاهی دوریس به دلیل داشتن واحد تولیدی مجهز جهت تولید تجهیزات حساس آزمایشگاهی به شما این اطمینان را می دهد که بهترین و مناسب ترین ازمایشگاه را برای شما راه اندازی خواهد کرد.