www.sanat.ir/autoshokrollahi

اتومبیل صمد شکرالهی

خرید خودرو در کرج,نمایشگاه ماشین در کرج,خرید ماشین در کرج,فروش م

معرفی اتومبیل صمد شکرالهی:
مجموعه اتومبیل‌صمدشکرالهی با شماره‌ی صنفی ۰۴۶۶۱۹۲۵۵۵ از سال ۱۳۹۳ توسط مهندسان و کارشناسان حرفه‌ای خودرو با هدف ایجاد محیطی امن و آسان در جهت تسهیل در امر خرید و فروش، ارایه اطلاعات، قیمت و اخبار خودرو و همچنین تعامل ساده‌تر خریداران و فروشندگان شروع به فعالیت کرده و امید است تا در رسیدن به این هدف با همراهی مردم شریف باعث افتخار ایران عزیزمان گردد. هدف این مجموعه... بیشتر

معرفی اتومبیل صمد شکرالهی

  • اتومبیل صمد شکرالهی
  • تلفن: 02634144
  • آدرس: کرج ،۴۵ متری گلشهر، گلزار غربی، بعد از تقاطع الغدیر، اتومبیل صمد شکرالهی

مجموعه اتومبیل‌صمدشکرالهی با شماره‌ی صنفی ۰۴۶۶۱۹۲۵۵۵ از سال ۱۳۹۳ توسط مهندسان و کارشناسان حرفه‌ای خودرو با هدف ایجاد محیطی امن و آسان در جهت تسهیل در امر خرید و فروش، ارایه اطلاعات، قیمت و اخبار خودرو و همچنین تعامل ساده‌تر خریداران و فروشندگان شروع به فعالیت کرده و امید است تا در رسیدن به این هدف با همراهی مردم شریف باعث افتخار ایران عزیزمان گردد.
هدف این مجموعه‌ی «اتومبیل‌صمدشکرالهی» ایجاد سهولت و اطمینان در فرآیند خرید خودروی مناسب برای خریداران و همچنین فراهم ساختن بستری مناسب برای فروش خودرو در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای فروشندگان می‌باشد.
تیم کارشناسی اتومبیل صمدشکرالهی متشکل از حرفه‌ای‌‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان خودرو است تا یاری‌رسان شما برای خریدی مطمئن باشد.
در قسمت «مقالات»، به‌روزترین و جدیدترین اطلاعات خودروها با انواع برندهای موجود در کشور ثبت شده است که این اطلاعات از معتبرترین سایت‌های داخلی و خارجی جمع‌آوری شده است و به صورت مداوم به‌روزرسانی می‌شود.
در قسمت «لیست‌ قیمت‌ خودرو» قیمت خودروهای نمایشگاه از معتبرترین منابع قیمت خودرو جمع‌آوری و قرار داده شده است و به صورت مداوم توسط تیم ما به‌روزرسانی می‌شود.
در قسمت «اخبار» می‌توانید اخبار روز خودروهای داخلی و خارجی را مشاهده نمایید که این اطلاعات با ذکر منبع می‌باشد.
گروه «اتومبیل‌صمد‌شکرالهی»، با نگاهی نو و با تلاش در نمایشگاه خودرو در جهت سهولت خرید و فروش برای خدمت به مردم عزیز کشورمان قدم برمی‌دارد.