www.sanat.ir/ayegh-isfahan

عايق اصفهان

راهسازي، آسفالت ، قير

معرفی عايق اصفهان:
شرکت عایق اصفهان در سال 1979 به عنوان یک کارخانه تولید بشکه جهت بسته بندی گریدهای مختلف قیر با استفاده از تکنولوژی و خلاقیت روز ، در ایران تاسیس گردید. این شرکت یکی از مهمترین و اصلی ترین شرکتهای تولیدکننده و فروشنده قیر در ایران و حتی جهان می باشد. ما در شرکت عایق اصفهان متعهد به توسعه مداوم و همچنین تحویل قیر در شرایطی به مراتب تمیزتر و با مسئولیت پذیری بیشتر می باش... بیشتر

معرفی عايق اصفهان

  • عايق اصفهان
  • تلفن: 021-26212826
  • آدرس: تهران – خيابان الهيه – نرسيده به مدرس – مجتمع اداري الهيه پلاك 23 – طبقه 10

شرکت عایق اصفهان در سال 1979 به عنوان یک کارخانه تولید بشکه جهت بسته بندی گریدهای مختلف قیر با استفاده از تکنولوژی و خلاقیت روز ، در ایران تاسیس گردید. این شرکت یکی از مهمترین و اصلی ترین شرکتهای تولیدکننده و فروشنده قیر در ایران و حتی جهان می باشد. ما در شرکت عایق اصفهان متعهد به توسعه مداوم و همچنین تحویل قیر در شرایطی به مراتب تمیزتر و با مسئولیت پذیری بیشتر می باشیم. این شرکت در کارخانه خود واقع در نزدیکی شهر معروف اصفهان، اقدام به بسته بندی گریدهای مختلف قیر همچون ........ و ... منطبق با استانداردهای بین المللی همچون A.A.S.H.O.H و .... می نماید.

شرکت عایق اصفهان با ظرفیت تولید سالانه 255000 تن قیر بشکه ، از صادرکنندگان قیر به کشورهایی همچون هند، چین، بنگلادش، میانمار، ویتنام و ... بوده و همچنین تامین کننده قیر مورد نیاز برخی کشورهای آفریقایی و کشورهای تازه استقلال یافته می باشد.
این شرکت تجارت خود را بر پایه سه اصل بنا نهاده است: خدمات مناسب، کیفیت خوب و قیمت پائین. ما ارائه کننده بهترین کیفیت و قیمت رقابتی جهت انواع مختلف قیر با نیروهای متخصص در راستای پیشبرد بهتر امور می باشیم.
این شرکت نه تنها در امر تامین قیر فعال بوده بلکه مصمم به همکاری و مشارکت در مجامع بین المللی با پایبندی به تعهدات خود در زمینه راهسازی و پروژه های خانه سازی است.
با تلاش در حفظ حسن همجواری ، این شرکت با اتخاذ تصمیمات مناسب خواهان بهبود کیفیت زندگی در جوامعی است که در آن فعالیت تجاری دارد.
ضمن اینکه بسته بندی، تخصص شرکت عایق اصفهان است.