www.sanat.ir/azmoontest

آزمون ساز مبنا

طراح و تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی

معرفی آزمون ساز مبنا:
گروه صنعتی آزمون با تأسیس درسال 1362 و با استعانت از خداوند متعال در حال حاضر به عنوان بزرگترین طراح و تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی در داخل کشور بر اساس استانداردهای بین المللی ASTM, EN, BS, AASHTO, DIN و استاندارد ملی ISIRI در بخش مصالح ساختمانی می باشد که اکنون تحت نام شرکت آزمون ساز مبنا به فعالیت خود ادامه می دهد. در حال حاضر در مجموعه آزمون کارخانه ای به مساح... بیشتر
ماهیت کسب و کار: شرکت با مسئولیت محدود سال تاسیس: ١٣۶٢

معرفی آزمون ساز مبنا

  • آزمون ساز مبنا
  • ماهیت کسب و کار: شرکت با مسئولیت محدود سال تاسیس: ١٣۶٢
  • مدیریت: اصغر ملازاده
  • تلفن: 02166569120
  • آدرس: تهران- فاطمی غربی- خیابان سیندخت شمالی- پلاک 17- واحد4 02161907

گروه صنعتی آزمون با تأسیس درسال 1362 و با استعانت از خداوند متعال در حال حاضر به عنوان بزرگترین طراح و تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی در داخل کشور بر اساس استانداردهای بین المللی ASTM, EN, BS, AASHTO, DIN و استاندارد ملی ISIRI در بخش مصالح ساختمانی می باشد که اکنون تحت نام شرکت آزمون ساز مبنا به فعالیت خود ادامه می دهد.
در حال حاضر در مجموعه آزمون کارخانه ای به مساحت 4500 متر مربع و با همکاری 75 نفر پرسنل مجرب کلیه نیازمندیهای مهندسین مشاور، آزمایشگاه های فنی و مکانیک خاک، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، کارخانه های تولید کننده مصالح ساختمانی، مؤسسات تحقیقاتی و ... را به کاملترین نحو ممکن تأمین نموده و به عنوان یک نهاد کاملا ایرانی با افتخار اعلام می کند که تولید کلیه تجهیزات، بر پایه دستاور دهای علمی مهندسان ایرانی بوده و در این راستا گام بزرگی در جهت خودکفایی ایران برداشته است.
شرکت آزمون با استفاده از کادر مهندسان الکترونیک و برنامه نویسان خود را ه حل های جدیدی برای اتوماسیون نرم افزار و سخت افزارهای آزمایشگاهی ارائه داده است و این خدمات را با دانش بومی و با بالاترین کیفیت و دقت ارائه می نماید.
شرکت آزمون ساز مبنا اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 از شرکت TÜV NORD آلمان در حوزه تولید تجهیزات آزمایشگاهی است که مهمترین هدف خود را در سال های اخیر ارتقاء کیفیت محصولات و انطباق هر چه بیشتر آنها با استاندارد های بین المللی و ملی قرار داده است. این هدف گذاری در راستای کسب هرچه بیشتر رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان می باشد.