www.sanat.ir/bazartahrir

بازار تحریر

عرضه کننده لوازم تحریر

معرفی بازار تحریر:
در سال 1389 سایت بازار تحریر ، همزمان با رشد فناوری و ارتباطات ، با هدف ایجاد یک فروشگاه جامع ، فروش الکترونیکی لوازم تحریر ، اداری ، بایگانی و تبلیغاتی در قلب "بازار بزرگ تهران "، با هدف کاهش تردد در محدوده بازار بزرگ تهران و کمک به حفظ محیط زیست و همچنین کاهش آلودگی هوا ، به کوشش جمعی از مهندسین کامپیوتر و همچنین با حمایت کسبه و تجار محترم بازار تهران ایجاد و راه ان... بیشتر

معرفی بازار تحریر

  • بازار تحریر
  • تلفن: 02155695488
  • آدرس: خیابان پامنار - نبش مشیر الخلوت

در سال 1389 سایت بازار تحریر ، همزمان با رشد فناوری و ارتباطات ، با هدف ایجاد یک فروشگاه جامع ، فروش الکترونیکی لوازم تحریر ، اداری ، بایگانی و تبلیغاتی در قلب "بازار بزرگ تهران "، با هدف کاهش تردد در محدوده بازار بزرگ تهران و کمک به حفظ محیط زیست و همچنین کاهش آلودگی هوا ، به کوشش جمعی از مهندسین کامپیوتر و همچنین با حمایت کسبه و تجار محترم بازار تهران ایجاد و راه اندازی گردید .
بازار تحریر دات کام ، اکنون ، تامین کننده نیاز بسیاری از ادارات ، ارگانها ، شرکتها ، مدارس ، دانشگاه ها و ... می باشد و با توجه به قرارداشتن در قطب اصلی تجارت ایران ( بازار بزرگ تهران ) همواره می کوشد تا کالاهای خود را با بهترین کیفیت و قیمت و با خدمات مناسب تحویل مشتریان خود نماید .
لازم به ذکر است تمامی کالاهای ارائه شده بر روی ویترین بازار تحریر دات کام ، همواره از برترین برندها داخلی و بین المللی انتخاب می شوند و پس از طی مراحل سنجش کیفیت بر روی سایت قرار می گیرند .
ما به مشتریان خود این اطمینان را می دهیم که همیشه رضایت ایشان ، سرلوحه کار ماست و تمام تلاش خود را بکار می بندیم تا بتوانیم بیش از پیش در جهت جلب رضایت مشتریان خود کوشا باشیم .

بازار تحریر دات کام