www.sanat.ir/behdadco

شركت شيميايي بهداد

شامپو، خميردندان، جرم گير، شيشه پاك كن، پودر ماشين لباسشويي

معرفی شركت شيميايي بهداد:
شركت شيميايي بهداد از شركت‌هاي زير مجموعه شركت گروه مهدتاژ مي باشد كه در فروردين ماه 1363 در تهران به ثبت رسيد. بهره‌گيري از جديدترين تكنولوژي و كادر متخصص و تجربيات علمي و لابراتوارهاي فرمولاسيون و كنترل پيشرفته و نيز واحد تحقيق و توسعه، شركت بهداد را به بزرگ‌ترين توليدكننده مواد پاك‏كننده و شوينده بهداشتي در خاورميانه بدل ساخته است. ما با اعتقاد راسخ بر این نکته که ... بیشتر

معرفی شركت شيميايي بهداد

  • شركت شيميايي بهداد
  • تلفن: 02183776601
  • آدرس: تهران. خيايان وليعصر.روبروي پارك ساعي . پلاك 2088

شركت شيميايي بهداد از شركت‌هاي زير مجموعه شركت گروه مهدتاژ مي باشد كه در فروردين ماه 1363 در تهران به ثبت رسيد. بهره‌گيري از جديدترين تكنولوژي و كادر متخصص و تجربيات علمي و لابراتوارهاي فرمولاسيون و كنترل پيشرفته و نيز واحد تحقيق و توسعه، شركت بهداد را به بزرگ‌ترين توليدكننده مواد پاك‏كننده و شوينده بهداشتي در خاورميانه بدل ساخته است. ما با اعتقاد راسخ بر این نکته که “ایرانی می‏تواند” با هدف تامین نیازهای بهداشتی کشور و منطقه، با در نظر گرفتن ارزش هاي ذيل را در سرلوحه كاري خود قرار داده ايم:

توليد محصولات با كيفيت و شايسته مصرف‏كنندگان ايراني و اعتلاي محصول ايراني در كشورهاي منطقه
نوآوری و ایجاد محصولات جدید همگام با رشد علمی جهان و نياز مصرف‏كنندگان
تلاش در راستای سیاست‏های کشور برای کاهش وابستگی به خارج از کشور

در سال 1392 جهت هم‏افزایی هر چه بیشتر قابلیت‏های تولیدی محصولات نهایی مجموعه هلدینگ مهدتاژ، شرکت‌های دنیای آرایش و پوشش گستر لیا نیز در شرکت شیمیایی بهداد ادغام شدند.

شرکت شیمیایی بهداد با استفاده از ظرفیت‌های ایجاد شده با توجه به ادغام شرکت دنياي آرايش، علاوه بر تولید انواع مواد شوینده، امکان توليد انواع محصولات آرايشي و بهداشتي در سطح استاندارد بين‏المللي را داراست. با توجه به اهتمام موجود در کشور در خصوص هدفمند کردن يارانه‌ها، شركت شیمیایی بهداد به تلاش خود جهت کاهش هزينه‌ها و در نهايت کاهش قيمت تمام شده کالای مصرفي افزوده است و جهت نوآوري در توليد محصولات متنوع كه از ارزش‌هاي اساسي شركت شرکت شیمیایی بهداد مي‌باشد، تلاش مضاعف مي‏نماييم. همچنين شركت شیمیایی بهداد جهت برطرف نمودن نيازهاي رو به رشد مصرف‏كنندگان و افزايش رضايتمندي آنان در توليد محصولاتي همچون مايع لباسشويي مشكين تاژ، مايع لباسشويي رنگين تاژ، جرم گير صاف، لوله بازكن صاف و مايع ظرفشويي سيليكو تاژ، پيشرو بوده است.