www.sanat.ir/behnangn

بهنان گندم نوین

آردی و پودری

معرفی بهنان گندم نوین:
شرکت صنعتی فرآورده‌های آردی و غذایی بهنان گندم نوین با نام تجاری هانی‌کو فعالیت خود را از سال1375در شهرک صنعتی صفادشت شهریار با تولید بهبود دهنده ها، پودر کیک، پودر خمیرپیتزا و بیکینگ پودرآغاز و با شناخت معایب و محاسن نسبت به ارتقاء کیفی و کمی محصولات اقدام نمود. اینک پس از گذشت 20 سال از افتتاح شرکت، انواع پودر ژله، انواع پودر دسر میوه، انواع پودر نوشیدنی، کاپوچینو، ... بیشتر

معرفی بهنان گندم نوین

  • بهنان گندم نوین
  • تلفن: 02188079993
  • آدرس: تهران، شهرک غرب، فاز 4، خیابان فلامک شمالی، نبش خیابان درخشان، برج آریو، طبقه 3

شرکت صنعتی فرآورده‌های آردی و غذایی بهنان گندم نوین با نام تجاری هانی‌کو فعالیت خود را از سال1375در شهرک صنعتی صفادشت شهریار با تولید بهبود دهنده ها، پودر کیک، پودر خمیرپیتزا و بیکینگ پودرآغاز و با شناخت معایب و محاسن نسبت به ارتقاء کیفی و کمی محصولات اقدام نمود. اینک پس از گذشت 20 سال از افتتاح شرکت، انواع پودر ژله، انواع پودر دسر میوه، انواع پودر نوشیدنی، کاپوچینو، نسکافه، کافی میت و پودرخامه به تولیدات این واحد، افزوده شده است.

این شرکت برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با صنایع غذایی دوره‌های کارآموزی را ارائه می‌نماید محصولات غذایی تولید شده برابر قوانین مصوب وزارت بهداشت و وزارت صنایع در کشور ایران دارای مجوز وزارت بهداشت و پروانه ساخت و تولید و آرم استاندارد ملی ایران بوده که روی هربسته از محصولات این شرکت شماره این مجوزها و آرم استاندارد محصول درج گردیده است.

با توجه به اینکه شرکت تولیدی محصولات غذایی هانی‌کو، خود را در برابر سلامت جامعه و مصرف کنندگان مسئول می‌داند با معاینه بهداشتی ادواری پرسنل خود زیر نظر وزارت بهداشت و اخذ مجوز از این سازمان و خرید مواد اولیه از انواع مرغوب و دارای مدارک کنترل کیفی محصولات خود را از نظر سلامت و کیفیت تضمین می‌نماید.

شرکت محصولات غذایی هانی‌کو همه ساله جوایزی را به قید قرعه در دو دوره ازسال (پایان شهریور ماه و پایان اسفند ماه) به خریداران محصولات خود اعطا می‌نماید اسامی برندگان هر دوره در سایت رسمی این شرکت اعلام می‌گردد. محصولات این واحد صنعتی در فروشگاه‌های بزرگ شهروند، اتکا، تعاونی‌های شهر و سپه و سایر فروشگاه‌های عرضه محصولات غذایی در دسترس مشتریان می‌باشد.

برای کسب اطلاع از نحوه شرکت در قرعه کشی و دریافت جوایز به صفحه برندگان قرعه کشی مراجعه نمایید. هانی کو با نگاه مشتری مداری در تولید محصولات به ذائقه و قیمت توجه فراوانی دارد از این رو قصد دارد تولیدات خود را بدون کاستن از کیفیت با توجه به امکانات مالی جامعه روانه بازار نماید. افزایش مشتریان و عملکرد شرکت در سالهای 84 و 85 و 86 به ترتیب 62% و 48% و 61% پیشرفت داشته است که این روند صعودی بهبود عملکرد مهر تاییدی بر این مدعاست.

با توجه به تنوع و حجم محصولات تولید شده مشابه داخلی و خارجی این شرکت با بهره‌گیری از جدید ترین تکنولوژی‌ها و ماشین الات صنعتی تولید و بسته بندی محصولات غذایی محصولات تولیدی خود را به جایگاه بهترین محصولات عرضه شده درفروشگاه‌ها رسانیده است. این شرکت بر آنست تا با برنامه ریزی تولید بر اساس نیاز مشتری بر توان تولیدی خود افزوده و اقدام به خرید ماشین الات جدید نماید.

برنامه ریزی جهت عقد قرارداد با دیگرفروشگاههای عرضه محصولات غذایی واعطای نمایندگی در شهرستانها وصادرات محصولات به کشورهای همجوار از دیگر برنامه های در دست اجرای این شرکت می‌باشد.