www.sanat.ir/behtacompany

گروه بهتا

تجهیزات آزمایشگاهی,دیونایزر,تصفیه آب,آب فوق خالص,آب شیرین کن دری

معرفی گروه بهتا:
روه فنی و مهندسی بهتا، از هسته‌های کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف، در سال 1394 با تکیه بر پشتوانه علمی و تجربه عده ای از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور نظیر دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه شهید بهشتی و ... تاسیس شد. این گروه در زمینه طراحی، مشاوره، ساخت و تامین تجهیزات مرتبط با پروژه های تصفیه آب (از کاربردهای خانگی تا صنعتی) فعال می باشد و با بهره‌گیری از روش‌های نو... بیشتر

معرفی گروه بهتا

  • گروه بهتا
  • تلفن: 09126884596
  • آدرس: تهران، خیابان آزادی، دانشگاه صنعتی شریف، مرکز کارآفرینی

روه فنی و مهندسی بهتا، از هسته‌های کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف، در سال 1394 با تکیه بر پشتوانه علمی و تجربه عده ای از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور نظیر دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه شهید بهشتی و ... تاسیس شد.
این گروه در زمینه طراحی، مشاوره، ساخت و تامین تجهیزات مرتبط با پروژه های تصفیه آب (از کاربردهای خانگی تا صنعتی) فعال می باشد و با بهره‌گیری از روش‌های نوین دنیا، دانش فنی بومی‌شده و تخصص و تجارب استادان دانشگاه صنعتی شریف در صدد است پاسخگوی نیازهای صنایع و مراکز تحقیقاتی کشور باشد.
تولید دستگاه دیونایزر جهت تامین آب فوق خالص مورد نیاز بخش‌های مختلف صتعتی و تحقیقاتی و همچنین ساخت دستگاه‌های آب شیرین کن دریایی از افتخارات این گروه است.