www.sanat.ir/bekrdaneh

بکردانه bekrdaneh

تولید کننده دستگاه روغنگیر ، ارده گیر ، کره گیر ، آسیاب

معرفی بکردانه bekrdaneh :
گروه تولیدی بکردانه به پشتوانه سالها تجربه در عرصه طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی و خطوط تولید اقدام به طراحی و ساخت دستگاه های روغنکشی بی صدا جهت استحصال روغنهای بکر از انواع دانه های روغنی و همچنین سیستمهای فیلتراسیون روغن نموده است. دستگاه هایی که از بهترین و با کیفیت ترین قطعات الکتریکی و مکانیکی ساخته شده اند . هدف ما در گروه تولیدی بکر دانه ارائه دستگاه ها و تجهی... بیشتر

معرفی بکردانه bekrdaneh

  • بکردانه bekrdaneh
  • مدیریت: حقوقی
  • تلفن: 03145488887
  • آدرس: اصفهان، کیلومتر 25 جاده اصفهان-اردستان، ناحیه صنعتی کمشچه، فاز دوم، گروه تولیدی بکردانه

گروه تولیدی بکردانه به پشتوانه سالها تجربه در عرصه طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی و خطوط تولید اقدام به طراحی و ساخت دستگاه های روغنکشی بی صدا جهت استحصال روغنهای بکر از انواع دانه های روغنی و همچنین سیستمهای فیلتراسیون روغن نموده است. دستگاه هایی که از بهترین و با کیفیت ترین قطعات الکتریکی و مکانیکی ساخته شده اند . هدف ما در گروه تولیدی بکر دانه ارائه دستگاه ها و تجهیزاتی است که هم از نظر طراحی ظاهری و زیبایی و هم از نظر کیفیت و کارایی بتواند نظر مشتریانمان را جلب نماید.

استقبال روزافزون مردم از روغنهای فرابکر ، نشان دهنده توجه ویژه به کیفیت مواد غذایی مصرفی در دوره کنونی است. تولید مواد غذایی با کیفیت علاوه بر نیاز به مواد اولیه خالص و مرغوب به تجهیزات فرآوری و تولید استاندارد و بهداشتی نیز نیازمند است. در طراحی و ساخت دستگاه های روغنکشی این گروه ، چه در سطح فروشگاهی و چه در سطح صنعتی کلیه استانداردهای بهداشتی و ایمنی مد نظر قرار گرفته اند.از قابلیت های این مجموعه راه اندازی کارخانجات روغنکشی به روش کلد پرس از ابتدا تا انتها میباشد.