www.sanat.ir/bokharelectronic

شرکت صنعتی بخارالکترونیک

شیرآلات صنعتی,شیر چاقویی,ماشین آلات بسته بندی,کنترل الکترونیک,شی

معرفی شرکت صنعتی بخارالکترونیک:
تاریخچه شرکت صنعتی بخارالکترونيک در سال ۱۳۶۳ تاًسيس گرديد و با همکاری مجرب ترین مهندسین و متخصصین صنایع ، اساتید دانشگاه و کارشناسان رسمی پروژه های مختلف را در صنایع غذایی و دارویی ، نفت و گاز و پتروشیمی و دیگر صنایع به انجام رسانیده است. در شروع کار واردات ، طراحي ، بازسازي ، نصب ، تعمير و نگهداري ماشين آلات انجام مي شده است . پس از تشديد تحريم ها و بمباران در طو... بیشتر

معرفی شرکت صنعتی بخارالکترونیک

  • شرکت صنعتی بخارالکترونیک
  • تلفن: 02186044831
  • آدرس: تهران-عباس آباد-خیابان بهشتی- خیابان صابونچی-پلاک15-واحد3

تاریخچه

شرکت صنعتی بخارالکترونيک در سال ۱۳۶۳ تاًسيس گرديد و با همکاری مجرب ترین مهندسین و متخصصین صنایع ، اساتید دانشگاه و کارشناسان رسمی پروژه های مختلف را در صنایع غذایی و دارویی ، نفت و گاز و پتروشیمی و دیگر صنایع به انجام رسانیده است. در شروع کار واردات ، طراحي ، بازسازي ، نصب ، تعمير و نگهداري ماشين آلات انجام مي شده است . پس از تشديد تحريم ها و بمباران در طول سال هاي جنگ و از کار افتادن صنايع مختلف در حدود سال ۱۳۶۶ مهندسين و متخصصين اين شرکت ، جهت خدمات رساني در طي جنگ ، بسياري از اين کارخانجات را به صورت داوطلبانه بازسازي نمودند و همچنين با خريداري کارگاه ، اقدام به توليد شيرآلات کنترل نمود ( شيرهاي پنوماتيک ، موتوري، فشارشکن و ديگرشيرآلات و لوازم صنعتي مورد نياز ) . پس از جنگ در دوران سازندگي ،شرايط مستعدتر گرديد و اين شرکت به سهم قابل توجهي از بازار دست يافت تا جايي که کارخاه تقطير خراسان در سال ۱۳۷۵ با سرمايه گذاري اين شرکت و شرکاءتاًسيس گرديد .

اين شرکت با توليد شيرآلات گيوتيني در سال ۱۳۸۲ و همچنين طراحي و نصب ماشين آلات صنايع کاغذ و مقوا به اين صنعت وارد شد.

چند سال تحریم ها برای ما با کوچک سازی و کم کردن از فعالیت ها همراه بود.

اما اکنون فضای اقتصادی کشور بار دیگر مناسب و مساعد شده و این شرکت همکاری خود را با شرکت های خارجی شروع کرده است به زودی خبرهای خوبی در راه است.

بيانيه آرمان

تغيير نگرش و ديدگاه ايرانيان و در پي آن مردم ديگر کشورها نسبت به توليدات ملي ما همراه با انتقال دانش و تکنولوژی های روز صنعت به داخل کشور و در پی آن سهم قابل ملاحظه ای از بازار تولیدی و بازرگانی در ایران و خاورمیانه.

بيانيه ماموريت

شرکت ما، شرکت صنعتی بخار الکترونيک در زمينه تامين ماشين آلات و قطعات صنعتي مورد نياز کارخانجات ، صنايع و زير ساخت ها فعاليت مي کند. اين شرکت با تکيه بر نيروي متخصص، اساتيد دانشگاه ها، کارشناسان سعي در ارائه محصولات و خدمات با کيفيت به مردم عزيزمان ايران دارد. و همچنين نيم نگاهي به بازار خاورميانه و بين الملل دارد. ما، در تلاشيم با در هم آميختن سابقه مهندسين و متخصصين قديمي و نوآوري و فکر جديد سرمايه جوان انساني، به نوسازي و اتوماسيون و تامين قطعات صنايع کشور بپردازيم تا سودآوري براي مالکين شرکت به ارمغان آوريم ما به عنوان شرکت تولیدی بازرگانی برآنيم که با همیاری و همکاری شرکت های مطرح صنعتی و انتقال تکنولوژی های روز کشورمان به یکی از قطب های صنعتی در منطقه و سپس آسیا و جهان بدل گردد و مايه افتخار ايران و ايراني شويم.