www.sanat.ir/darbandtea

گل نوش دربند تهران

تولید و بسته بندی انواع چای و دمنو شهای گیاهی

معرفی گل نوش دربند تهران:
شرکت گل نوش دربند تهران به شماره ثبت 46804 در اداره ثبت شرکتهای خراسان رضوی –مشهد مقدس- در تاریخ 91/9/18 به ثبت رسیده است. شروع فعالیت در عرصه گیاهان داروئی نه صرفاً به خاطر حضور در یک عرصه کار تجاری و فعالیت اقتصادی که علاقه مندی به عرضه کالاهائی با کیفیت ارگانیک و طبیعی به بازار مصرف نوشیدنیهای گرم می باشد. شرکت ما با سابقه فعالیت اندک دراین رشته ولی با بهره گیری ا... بیشتر

معرفی گل نوش دربند تهران

  • گل نوش دربند تهران
  • تلفن: 05135414448
  • آدرس: مشهد، شهرک صنعتی توس، فاز یک، خوشه زعفران، قطعه 811

شرکت گل نوش دربند تهران به شماره ثبت 46804 در اداره ثبت شرکتهای خراسان رضوی –مشهد مقدس- در تاریخ 91/9/18 به ثبت رسیده است.
شروع فعالیت در عرصه گیاهان داروئی نه صرفاً به خاطر حضور در یک عرصه کار تجاری و فعالیت اقتصادی که علاقه مندی به عرضه کالاهائی با کیفیت ارگانیک و طبیعی به بازار مصرف نوشیدنیهای گرم می باشد. شرکت ما با سابقه فعالیت اندک دراین رشته ولی با بهره گیری از تمامی اطلاعات موجود مخصوصاً اثر ارزشمند ابوعلی سینا قصد دارد استفاده از دم کردنی ها و تجویزهای مادربزرگان را مجدداً رایج نموده و نسل جدید را علاقه مند به مصرف آن بنماید. مصرف گیاهان دارویی از سالیان بسیار دور در بین خانواده های ایرانی مورد استفاده بوده است.
اگر چه در سالهای اخیر ، استفاده از داروهای شیمیایی به شدت رواج یافته اما تأثیر بعضی از عوارض زیان بار این داروها بر زندگی مردم ، سبب گرایش مجدد به گیاهان سنتی گردیده است. شرکت گل نوش دربند تهران با استفاده از دانش متخصصان گیاهان دارویی و در جهت ترویج فرهنگ صحیح استفاده از گیاهان سنتی ، اقدام به تولید دمنوش های گیاهی به صورت تی بگ (کیسه ای) نموده است تا استفاده از این گیاهان مفید با سهولت و راحتی بیشتری همراه باشد.