www.sanat.ir/gashtasanattabriz

گشتا صنعت تبریز

دستگاه تاریخزن حرارتی

معرفی گشتا صنعت تبریز:
شرکت گشتا صنعت تبریز در سال ۱۳۷۴ با هدف تولید دستگاههای مورد نیاز صنایع مواد غذایی ، دارویی ، بهداشتی و... در تبریز با شماره ثبت ۹۴۴۲ ثبت گردید. این شرکت با اتکا به دانش فنی و تجربه ۳۵ ساله خود در این ضمینه ، توانست برای اولین بار در ایران دستگاه تاریخزن حرارتی را تولید و به صتایع کشور عرضه نماید.سیاست گشتا صنعت تبریز از بدو تاسیس خودکفایی در صنایع چاپ و بسته بندی و ... بیشتر

معرفی گشتا صنعت تبریز

  • گشتا صنعت تبریز
  • تلفن: 04134475328
  • آدرس: تبریز، جاده صنعتی غرب، روبروی موتوژن، شهرک صنعتی ف نآوران، شماره 283.1

شرکت گشتا صنعت تبریز در سال ۱۳۷۴ با هدف تولید دستگاههای مورد نیاز صنایع مواد غذایی ، دارویی ، بهداشتی و... در تبریز با شماره ثبت ۹۴۴۲ ثبت گردید.
این شرکت با اتکا به دانش فنی و تجربه ۳۵ ساله خود در این ضمینه ، توانست برای اولین بار در ایران دستگاه تاریخزن حرارتی را تولید و به صتایع کشور عرضه نماید.سیاست گشتا صنعت تبریز از بدو تاسیس خودکفایی در صنایع چاپ و بسته بندی و جلوگیری از خروج ارز کشور جهت تامین ماشین آلات این صنایع بوده و به این علت سعی در بالا بردن کیفیت تولید ماشین آلات و محصولات خود داشته است. گشتا صنعت تبریز هم اکنون به عنوان واحد ماشین سازی دارای واحد های ساخت انواع ماشین آلات بسته بندی ، واحد ساخت شیرینگ پک و سورتر ها ، واحد ساخت انواع تاریخزن و دوخت پرس ، واحد نقشه کشی صنعتی جهت طراحی و ساخت ماشین آلات و قطعات سفارشی و جدید ، و واحد خرید و فروش ماشین آلات نو و دست دوم میباشد.
گشتا صنعت تبریز توانست با ایحاد نمایندگی هایی در شهرهای مشهد ، اصفهان ، تهران ، شیراز و شمال کشور، با نام گشتا صنعت ، سطح خدمات و پشتیبانی فنی را گسترش دهد اما متاسفانه به علت سوء استفاده از نام گشتا صنعت تبریز از سوی این نمایندگی ها ، سیستم پشتیبانی و خدمات پس از فروش این شرکت بصورت متمرکز و با هماهنگی دفتر مرکزی تبریز ارائه میشود.گشتا صنعت تبریز هم اکنون افتخار به همکاری با بیش از ۲۰۰۰ واحد تولیدی صنایع غذایی ، بهداشتی و دارویی در سطح کشور را دارا میباشد و همچنین موفق به صادرات محصولات خود به کشور هایی چون ترکیه ، عراق ، جمهوری آذربایجان ، افغانستان ، آفریقای جنوبی و... شده است و این امر موجب تلاش برای بالا بردن تکنولوژی محصولات و حفظ کیفیت بالا با بکار گیری و استفاده از بهترین مواد اولیه و ملزومات دارای استاندارد های جهانی شده است.