www.sanat.ir/ghazalplastic

هنر پلاستیک غزال کویر یزد

کیسه فریزر، کیسه زباله، سفره یکبارمصرف

معرفی هنر پلاستیک غزال کویر یزد:
شرکت هنر پلاستیک غزال کویر یزد از سال 1356 آغاز به فعالیت نمود و تولیدات خود را تدریجا به انواع پاکت های فریزری، کیسه های زباله، نایلکس، نایلون گسترش داده است. از سال 1375 با به روز کردن دستگاه ها به تکنولوژی روز اروپایی ظرفیت تولید این شرکت از لحاظ کیفی و کمی، افزایش قابل ملاحظه ای را تجربه نمود. همچنین این شرکت در زمستان 1384 با تأسیس فاز جدید و راه اندازی بزرگترین ... بیشتر

معرفی هنر پلاستیک غزال کویر یزد

  • هنر پلاستیک غزال کویر یزد
  • تلفن: 03538252125
  • آدرس: یزد، بلوار مدرس، اکرمیه، خیابان ابوالفضل، کوچه عمار

شرکت هنر پلاستیک غزال کویر یزد از سال 1356 آغاز به فعالیت نمود و تولیدات خود را تدریجا به انواع پاکت های فریزری، کیسه های زباله، نایلکس، نایلون گسترش داده است. از سال 1375 با به روز کردن دستگاه ها به تکنولوژی روز اروپایی ظرفیت تولید این شرکت از لحاظ کیفی و کمی، افزایش قابل ملاحظه ای را تجربه نمود. همچنین این شرکت در زمستان 1384 با تأسیس فاز جدید و راه اندازی بزرگترین خط تولید فریزرهای پاکتی و رولی، زباله های بسته بندی و رولی پرفراژدار و سفره های یکبار مصرف طرح دار در شهر یزد موفق به تولید این محصولات منحصر به فرد در خاورمیانه شد. شرکت هنر پلاستیک غزال کویر یزد با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید انواع پلاستیک، و نیز پرسنل مجرب و کارآزموده در راستای تولید، دوخت و بسته بندی فعالیت داشته است که مواد اولیه آن از مراکز شناخته شده و معتبر بین المللی تهیه گردیده و محصولات این شرکت با کنترل دقیق و بررسی کیفی و اندازه گیری میزان ترکیبات توسط آزمایشگاه تخصصی تعیین و بر اساس آن اقدام به تولید می شود و پس از تولید نیز روند کیفیت محصول مجددا بررسی می گردد و پس از حصول اطمینان از کیفیت کالا، محصول به بازار عرضه می گردد.
لازم به ذکر است این شرکت با تولید محصولات دارای کیفیت و جلب رضایت مشتریان موفق به اخذ استاندارد تشویقی ایران و گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بین المللی ISO9001-2008 از آلمان (tuv nord) در سال 1388 و پس از آن کسب استاندارد ملی ایران در سال 1390 گردیده است.
خلاصه ای از روند تولید:
همانطور که ذکر آن رفت مواد اولیه پس از کنترل و تعیین درصد ترکیب به میزان مورد نظر وارد خط تولید شده، پس از اختلاط به سمت دستگاههای خط تولید حمل گردیده و هر دستگاه متناسب با نوع تولید تغذیه می شود. طاقه های جنس مربوطه پس از تولید به سمت واحد بسته بندی هدایت شده و بعد از انجام عملیات دوخت هر محصول داخل بسته بندی مخصوص قرار می گیرد. در کلیه مراحل کیفیت و مشخصات جنس مورد نظر توسط واحد کنترل کیفیت مورد بررسی و در نهایت بسته بندی می گردد. لازم به ذکر است مشاهده هر گونه ایراد در سایز، مقاومت یا دوخت، محصول تولیدی قبل از بسته بندی از چرخه خارج و به قسمت ضایعات منتقل می گردد. محصولات بسته بندی شده بر روی نوار نقاله از زیر دستگاه جت پرینت عبور داده شده تا تاریخ، قیمت و کد اپراتور بر روی محصول درج گردد در پایان محصولات در کارتن های مناسب قرار گرفته کارتن توسط جک پالت وزن گردیده و پس از تایید وزن آن توسط مسئول کنترل کیفیت رسید شده و به انبار منتقل می گردد تا با استفاده از سیستم توزیع شرکت در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.
در پایان بر خود لازم می دانیم ضمن قدردانی از نظرات مثبت و محبت بی دریغ مصرف کنندگان، امید است بتوانیم تمام توان مجموعه را در جهت بالا بردن سطح کیفی محصولات مطابق با خواسته و نظر این عزیزان به کار گیریم.