www.sanat.ir/goliranfood

توسعه اسفدان شرق

تولیدکننده و صادرکننده نمونه برای 13 سال با سبد کالایی زعفران، ن

معرفی توسعه اسفدان شرق:
مجتمع چاپ تورنگ به مدیریت حسینعلی هادی پور در سال 1376 با شماره ثبت 1472 تأسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه چاپ، تبلیغات و بسته بندی آغاز نمود. با توجه به پیشرفت صنعت چاپ و تبلیغات و بسته بندی در ایران و نیاز بازار به صنعت چاپ و بسته بندی، تورنگ چاپ این افتخار را دارد که با گذشت بیش از بیست سال تجربه و با اتّکا بر سه اصل مهم کیفیت، سرعت و مشتری مداری ارائه کننده ... بیشتر

معرفی توسعه اسفدان شرق

  • توسعه اسفدان شرق
  • تلفن: 02188711299
  • آدرس: تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه میرزاحسنی، پلاک 15 ، طبقه 4، واحد 7

مجتمع چاپ تورنگ به مدیریت حسینعلی هادی پور در سال 1376 با شماره ثبت 1472 تأسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه چاپ، تبلیغات و بسته بندی آغاز نمود.

با توجه به پیشرفت صنعت چاپ و تبلیغات و بسته بندی در ایران و نیاز بازار به صنعت چاپ و بسته بندی، تورنگ چاپ این افتخار را دارد که با گذشت بیش از بیست سال تجربه و با اتّکا بر سه اصل مهم کیفیت، سرعت و مشتری مداری ارائه کننده خدمات چاپی بوده و نام خود را جزء یکی از موثرترین های این صنعت به ثبت برساند.

از اهداف مهم مجموعه برآوردن تمام نياز های مشتريان در سريع ترين زمان ممکن، با بهترين تجهيزات چاپ و خدمات چاپی می باشد.

ما در مجتمع تورنگ چاپ اصل مشتری مداری را در رأس اصول کاری خود قرار داده ایم و امیدواریم تا بتوانیم با پیشرفت روز افزون مجموعه، رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان و همکاران گرامی را کسب نمائیم.