www.sanat.ir/golnazgroup

روغن نباتي گلناز

موادغذايي

معرفی روغن نباتي گلناز:
آنچه خواستيم! ..... و توانستيم! ..... وراهي كه پيش رو داريم! شرکت تولیدی روغن نباتي گلناز در سال 1361 تاسیس گردید. فاز اول اين كارخانجات در فضایی به مساحت چند ده هکتار و درمحل استان کرمان واقع در جنوب شرقی ایران آغاز گردید.به کارگیری تکنولوژی روز در پالایش و بسته بندی انواع روغن‌هاي نباتي به همراه رعايت بالاترین استاندارد ها در طراحی اين مجموعه، باعث گرديد كه گلناز... بیشتر

معرفی روغن نباتي گلناز

  • روغن نباتي گلناز
  • تلفن: 021-22038388
  • آدرس: تهران.خ وليعصر. روبروي مسجد بلال . كوچه شادي . ساختمان گلناز پ. 41

آنچه خواستيم! .....
و توانستيم! .....
وراهي كه پيش رو داريم!
شرکت تولیدی روغن نباتي گلناز در سال 1361 تاسیس گردید. فاز اول اين كارخانجات در فضایی به مساحت چند ده هکتار و درمحل استان کرمان واقع در جنوب شرقی ایران آغاز گردید.به کارگیری تکنولوژی روز در پالایش و بسته بندی انواع روغن‌هاي نباتي به همراه رعايت بالاترین استاندارد ها در طراحی اين مجموعه، باعث گرديد كه گلناز از همان ابتدا نسبت به ساير رقبای موجود متمایز و در جایگاه بالاتری قرار يابد.
تنوع احجام و ظروف و برند، همچنين تولید محصولاتي با کیفیت بالا، باعث ورودسريع شرکت به بازار‌هاي منطقه ای شد.
در سال 1392 بعد از پايان فاز پنجم توسعه، ظرفیت و توان تولید اين گروه از مرز 380/000 تن در سال عبور نمود.
امروزه وجود انواع روغن‌هاي خوراكي با منشاء گياهي، انواع روغن‌های صاف، انواع مارگارین‌ها، انواع روغن‌هاي ويژه، به همراه احجام متنوع آب معدنی در سبد كالاي شرکت گلناز باعث ایجاد حرکت سريع و پر شتاب رو به جلو در بازارهای محلی و منطقه‌ای برای اين شرکت گردیده است.
بكارگيري دستگاه‌‌های چاپ ظروف فلزي،و خطوط توليد و بسته بندی انواع بطریPET و انواع ظروف فلزي (قوطي حلبي) با ظرفیت و توان بسيار بالا، شركت گلناز را قادر ساخته تا در حوزه بسته بندی علاوه بر نیازهای مربوط به توليدات خود، بتواند به ارائه خدمات در ساير صنایع دیگر نیز بپردازد.
با اينهمه
آنچه تا بدين روز خواسته‌ايم! .....
و توانسته ايم!
تنها نيمي از نصف راه پيش روي ما بوده است!
ما همچنان در میانه راه برای رسیدن به آرزوها و خواستگاه‌هاي خود می‌باشیم! و با اعتماد به نفس، پیشرفت سریع، اخلاق، نوآوری، خلاقیت، کارگروهی، مثبت انديشي، مردم مداري و مشتري مداري، و با تمرکز بر نیازهای متنوع انواع مشتری‌ها، همچنان در حال پیشروی برای دستیابی به یک شرکت جهانی موفق می‌باشیم.