www.sanat.ir/gonabadstarch

کشت وصنعت گناباد

بزرگترین واحد تولیدی نشاسته و گلوتن در استان خراسان رضوی

معرفی کشت وصنعت گناباد:
شرکت کشت و صنعت و دامپروری گناباد بزرگترین واحد تولیدی نشاسته و گلوتن در استان خراسان رضوی در سال 1369 با هدف اشتغال زایی و تولید محصولات غذایی و ایجاد صنایع تبدیلی با توجه به نیاز مبرم به این مهم، تاسیس گردید . این مجموعه در زمینی به وسعت 30 هکتار با در نظر گرفتن کلیه پیش نیاز های لازم جهت توسعه و پیش برد صنایع غذایی شروع به فعالیت نمود و با توجه به نیاز واحد های ... بیشتر

معرفی کشت وصنعت گناباد

  • کشت وصنعت گناباد
  • تلفن: 02188980609
  • آدرس: مشهد، کیلومتر 9 جاده گناباد-مشهد

شرکت کشت و صنعت و دامپروری گناباد بزرگترین واحد تولیدی نشاسته و گلوتن در استان خراسان رضوی در سال 1369 با هدف اشتغال زایی و تولید محصولات غذایی و ایجاد صنایع تبدیلی با توجه به نیاز مبرم به این مهم، تاسیس گردید . این مجموعه در زمینی به وسعت 30 هکتار با در نظر گرفتن کلیه پیش نیاز های لازم جهت توسعه و پیش برد صنایع غذایی شروع به فعالیت نمود و با توجه به نیاز واحد های تولیدی به مواد اولیه با کیفیت، در اولین گام واحد تولید نشاسته و گلوتن بر پایه آرد گندم را در سال 1375 به بهره برداری رسانید. بطوریکه با تولید 2500 تن نشاسته و گلوتن در سال 1375 به عنوان یکی از واحد های موفق این صنعت معرفی گردید. همگام با پیشرفت تکنولوژی در طی چند سال این مجموعه ظرفیت تولید خود را با استفاده از ماشین آلات روز دنیا افزایش داده و با افزایش کیفیت و کمیت در جهان رو به جلو گام برداشته است.

بدین سبب در حال حاظر علاوه بر تولید نشاسته به میزان 12000 تن، گلوتن 2500 تن، گلوکز نیز به میزان 10000 تن رسانیده است.

گروه تولیدی کست و صنعت گناباد اذعان دارد تمامی موفقیت ها و پیشرفت های حاصله، مرهون حسن توجه و نظرات سازنده شما مشتریان عزیز بوده و می باشد.