www.sanat.ir/grouc

طراحی مهندسی گروک

خش کک نهای میوه و سبزیجات، مشاوره، طراحی، تولید و را هاندازی و آ

معرفی طراحی مهندسی گروک:
شرکت گروک دارای 20 سال تجربه طراحی و تولید محصولات در موارد زیر می باشد: طراحی و تولید دستگاه های آزمایشگاهی مخصوص تست پرتابه های موشکی و نظامی شامل تست شرایط محیطی – تست تشعشع - تست باد و باران – تست شبیه ساز پرتاب ( حرارت و فشار ) – تست گرد و غبار – تست سرما گرما و رطویت که در اکثر مراکز تولید تجهیزات نظامی نصب و در حال کار می باشد (که براساس استاندارد MIL810)ساخ... بیشتر

معرفی طراحی مهندسی گروک

  • طراحی مهندسی گروک
  • تلفن: 02177601927
  • آدرس: تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فن آوری پردیس، خیابان نوآوری چهارم، پلاک 45

شرکت گروک دارای 20 سال تجربه طراحی و تولید محصولات در موارد زیر می باشد:

طراحی و تولید دستگاه های آزمایشگاهی مخصوص تست پرتابه های موشکی و نظامی شامل تست شرایط محیطی – تست تشعشع - تست باد و باران – تست شبیه ساز پرتاب ( حرارت و فشار ) – تست گرد و غبار – تست سرما گرما و رطویت که در اکثر مراکز تولید تجهیزات نظامی نصب و در حال کار می باشد (که براساس استاندارد MIL810)ساخته می شود .

طراحی و تولید تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز در آزمایشگاه ها و مراکز تولید بیوتکنولوژی و کشاورزی که شامل ژرمیناتور– فریزر آزمایشگاهی – انکوباتور – اتاق رشد و اتاق کشت بافت – خشک کن های تحقیقاتی و تولیدی و گلخانه های تحقیقاتی می باشد.

تجهیزات خاص برای تست و کنترل کیفیت متناسب با نیاز صنایع و مراکز تحقیقاتی و استاندارد طراحی و ساخته می شود . تجهیزات وخشک کن های صنایع کشاورزی که در چندین سایز و مدل ساخته می شود که به چندین کشور مانند: تانزانیا – ارمنستان – تاجیکستان – چین – گرجستان – ساحل عاج که بستر صادراتی مناسبی دارد صادر شده است .