www.sanat.ir/haulotte

بالابر هالوت

فروش انواع بالابر هالوت فرانسه

معرفی بالابر هالوت:
[بالابر هالوت] نمایندگی فروش بالابر هالوت فرانسه،بالابر هالوت فرانسه شامل بالابر آکاردئونی، بالابر مفصلی، بالابر تلسکوپی، بوم یدک کش، بالابر دستی عمودبر، بالابر عنکبوتی، لیفتراک تلسکوپیگروه هالوت تولیدکننده فرانسوی پلت فرم های هوایی است که سومین شرکت بزرگ در سطح جهان در این زمینه کاری است. گروه هالوت از ادغام پینگلی (Pinguely) و هالوت در سال ۱۹۹۵ شکل گرفت و به هالو... بیشتر

معرفی بالابر هالوت

  • بالابر هالوت
  • تلفن: 03133880392
  • آدرس: اصفهان خیابان امام خمینی خیابان انوشیروان نرسیده به خیابان پردیس

[بالابر هالوت]

نمایندگی فروش بالابر هالوت فرانسه،بالابر هالوت فرانسه شامل بالابر آکاردئونی، بالابر مفصلی، بالابر تلسکوپی، بوم یدک کش، بالابر دستی عمودبر، بالابر عنکبوتی، لیفتراک تلسکوپیگروه هالوت تولیدکننده فرانسوی پلت فرم های هوایی است که سومین شرکت بزرگ در سطح جهان در این زمینه کاری است. گروه هالوت از ادغام پینگلی (Pinguely) و هالوت در سال ۱۹۹۵ شکل گرفت و به هالوت تغییر نام داد.
پینگلی، یکی از شرکت های ادغام شده در هالوت، توسط آلکساندر پینگلی در لیون فرانسه در سال۱۸۸۱ شکل گرفت. در ابتدا آن ها لوکوموتیوهای بخار را می ساختند اما با ساختن تجهیزات به کار خود تنوع بخشیدند. در سال ۱۹۳۰، پینگلی دست به تولید لوکوموتیو تراموای بخار زد. در سال ۱۹۳۲، پینگلی حفار بخار را ساخت. پینگلی یک سازنده عمده لوکوموتیو برحسب تعداد تولید نبود. شرکت تصمیم گرفتند که تولید لوکوموتیو بخار را متوقف کند و بر ساخت تجهیزات حفر زمین و جرثقیل های سیار متمرکز شود.
پینگلی و هالوت هر دو در پروژه پولاد (Creusot-Loire) باهم همکار بودند. پروژه کروست لویر در سال ۱۹۸۴ ورشکست شد و آینده پینگلی و هالوت در ابهام قرار گرفت. در سال ۱۹۸۵، هردو شرکت توسط پیر سابوت (Pierre Saubot) خریداری شد. سابوت بازارهایی جدید برای پلت فرم های هوایی را کشف کرد و این کار را به هالوت اختصاص داده بود. پینگلی در این اثنا جرثقیل برجی ساخت و قراردادش را با ارتش فرانسه در این زمینه تکمیلکرد. در نیمه دهه ۹۰ میلادی، هالوت عمده تولید کننده پلت فرم های هوایی در فرانسه شد. این دو شرکت که در دهه ۸۰ میلادی بطور جدا از هم بودند در سال ۱۹۹۵ باهم ادغام شده و شرکت پینگلی-هالوت را شکل دادند. تصمیم گرفته شد تا کار بر کسب و کار پلت فرم هوایی متمرکز شود گرچه پینگلی برنده قراردادی به ارزش ۳۰۰ میلیون فرانسوی برای تامین تجهیزات برای ارتش فرانسه شده بود.
جهت اطلاع از قیمت بالابر هالوت و شرایط خرید بالابر هالوت می توانید سایت صنعت ایران را بررسی کنید و با ما تماس بگیرید.

بالابر هالوت | بالابر مفصلی | بالابر تلسکوپی | بالایر مفصلی تلسکوپی | فروش بالابر هالوت |