www.sanat.ir/hi-king

وند سیستم نوین

تولید نان حجیم، نیمه حجیم و صنعتی

معرفی وند سیستم نوین:
شرکت "وند سیستم نوین" با نام تجاری نان "های کینگ" با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در سال ۱۳۹۱ و در شهرک صنعتی پرند در زمینه تولید نان حجیم، نیمه حجیم و صنعتی با ظرفیت ۱ تن در ساعت احداث گردید. شرکت وند سیستم نوین (های کینگ) با هدف فعالیت ثمر بخش در تولید نان با کیفیت و ارتقاء سطح کیفی محصولات غذایی در این صنعت تاسیس شده است. این شرکت با بهره‌گيری از دانش و تجارب بنیان... بیشتر

معرفی وند سیستم نوین

  • وند سیستم نوین
  • تلفن: 056418031
  • آدرس: تهران شهرک صنعتی پرند، خیابان کاوشگران، پلاک 14

شرکت "وند سیستم نوین" با نام تجاری نان "های کینگ" با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در سال ۱۳۹۱ و در شهرک صنعتی پرند در زمینه تولید نان حجیم، نیمه حجیم و صنعتی با ظرفیت ۱ تن در ساعت احداث گردید.

شرکت وند سیستم نوین (های کینگ) با هدف فعالیت ثمر بخش در تولید نان با کیفیت و ارتقاء سطح کیفی محصولات غذایی در این صنعت تاسیس شده است.

این شرکت با بهره‌گيری از دانش و تجارب بنیان‌گذاران و متخصصین مجرب و برخورداری از سیستمهای نوین، قادر است در بازار پر رقابت امروز جایگاه مناسبی برای خود در صنعت نان كشور فراهم آورده و نیاز صنایع ذیربط را برآورده نماید.

ماشین‌آلات این شرکت از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا متعلق به شرکت‌های RHEON ژاپن و KOENIG اتریش می‌باشد محصولات این خطوط به صورت کاملاً اتوماتیک و بدون دخالت دست در محیطی کاملاً بهداشتی با کیفیت عالی تولید می‌شوند.