www.sanat.ir/hivastone

هیوا سنگ محلات

تولیدکننده انواع سنگ های ساختمانی و تزیینی

معرفی هیوا سنگ محلات:
شهرستان محلات واقع در استان مرکزی با بهره مندی از معادن غنی سنگهای طبیعی و کارخانجات متعدد نقش بسزایی در زمینه استخراج ، تولید و فرآوری سنگهای تزئینی و ساختمانی در بازارهای ملی و بین المللی دارد. در این بین شرکت هیواسنگ محلات (به شماره ثبت 968) در سال 1380 در راستای نیل به اهداف متعالی صنعت سنگ کشور تاسیس گردید و به پاس فعالیتهای شبانه روزی خود توانست خدمات حائز اهم... بیشتر

معرفی هیوا سنگ محلات

  • هیوا سنگ محلات
  • تلفن: 09126470399
  • آدرس: شهرک صنعتی محلات(ارقده)- خیابان زنبق غربی

شهرستان محلات واقع در استان مرکزی با بهره مندی از معادن غنی سنگهای طبیعی و کارخانجات متعدد نقش بسزایی در زمینه استخراج ، تولید و فرآوری سنگهای تزئینی و ساختمانی در بازارهای ملی و بین المللی دارد.
در این بین شرکت هیواسنگ محلات (به شماره ثبت 968) در سال 1380 در راستای نیل به اهداف متعالی صنعت سنگ کشور تاسیس گردید و به پاس فعالیتهای شبانه روزی خود توانست خدمات حائز اهمیتی در جهت تغذیه بازار داخلی و نیز صدور محصولات به کشورهای همسایه و جنوب شرق آسیا داشته باشد.

ظرفیت تولید این شرکت سالیانه 150هزار مترمربع اعم از تراورتن حاجی آباد ، عباس آباد ، آتشکوه ، قرمز آذرشهر و مرمریت دهبید و...می باشد.شرکت هیواسنگ در زمینه تولید سنگ آنتیک و گیوتین در طرحها و رنگهای متنوع فعالیت چشم گیر داشته است و با شرکتهای بزرگ طراحی دکوراسیون همکاری دارد.

این شرکت مفتخر است آمادگی خود را در جهت هرگونه همکاری در زمینه تامین سنگ پروژه های داخلی و خارجی با کیفیت بسیار مطلوب اعلام دارد.