www.sanat.ir/hydhoservice

ایمن نیرو

شیلنگ فشارقوی,سیم دار هیدرولیک,ضدروغن فنردار,بست اتصالات,باد ضد

معرفی ایمن نیرو:
این گروه بازرگانی با تکیه بر امکانات و تجربیات خود در امر واردات، تامین و فروش انواع شیلنگ های هیدرولیک و پنوماتیک صنعتی – معدنی، حفاری ، ماشینی - خودرویی، صنایع فولاد، نفت، گاز، پتروشیمی و متعلقات مربوطه از قبیل بست، اتصالات، کوبلینگ و پرس شیلنگ مطابق درخواست مصرف کننده، آمادگی خود را در جهت همکاری و مشاوره تخصصی اعلام مینماید . این گروه پس از ورود بر این عرصه و... بیشتر

معرفی ایمن نیرو

  • ایمن نیرو
  • تلفن: 02136615837
  • آدرس: ناظم اطبا جنوبی پاساژ سبحان پلاک22

این گروه بازرگانی با تکیه بر امکانات و تجربیات خود در امر واردات، تامین و فروش انواع شیلنگ های هیدرولیک و پنوماتیک صنعتی – معدنی، حفاری ، ماشینی - خودرویی، صنایع فولاد، نفت، گاز، پتروشیمی و متعلقات مربوطه از قبیل بست، اتصالات، کوبلینگ و پرس شیلنگ مطابق درخواست مصرف کننده، آمادگی خود را در جهت همکاری و مشاوره تخصصی اعلام مینماید .

این گروه پس از ورود بر این عرصه و شروع به واردات بهترین برندهای اروپایی و معتبر با بهره گیری از کادر فنی مجرب و با تجربه، به تلاش خود در جهت برآورده ساختن نیاز بازار و ایجاد رقابت ادامه داده و افتخار معرفی برند انحصاری خود با نام IDEAL را داریم .

شما میتوانید جهت آگاهی بیشتر در رابطه با تنوع محصولات و همچنین اطلاع از قابلیت های ما در عرضه دیگر محصولات صنعتی و وابسته مانند لوله، شیرآلات، قطعات، ورق و تسمه های لاستیکی و ... از طریق راه های ارتباطی ذکرشده با ما تماس حاصل فرمایید.