www.sanat.ir/inferno

کاوه غرب نماینده اینفرنو

تجهیزات امنیتی,دزدگیر و سرقت,سیستمهای حفاظتی,اینفرنو,سرقت منزل و

معرفی کاوه غرب نماینده اینفرنو :
محافظی بيدار، توانمند و غیر قابل دسترس برای اموال، اسناد و اماکن شرکت کاوه غرب نماینده تجهیزات حفاظتی ، امنیتی اینفرنو سوئد در ایران و کشورهای همجوار عمده تجهيزات حفاظتي موجود در بازار عليرغم كارايي و كيفيت مطلوب، تنها امنيت غيرفعال يا Passive Security ايجاد مي نمايند. نظير دوربين هاي مداربسته و آژير و آلارم كه صرفا بعنوان مانيتورينگ يا خبررساني و ايجاد بازدارند... بیشتر

معرفی کاوه غرب نماینده اینفرنو

  • کاوه غرب نماینده اینفرنو
  • تلفن: 02128429596
  • آدرس: تهران-پارک وی-روبروی هتل استقلال-خیابان زهره-پلاک25 -واحد 3

محافظی بيدار، توانمند و غیر قابل دسترس برای اموال، اسناد و اماکن
شرکت کاوه غرب نماینده تجهیزات حفاظتی ، امنیتی اینفرنو سوئد در ایران و کشورهای همجوار

عمده تجهيزات حفاظتي موجود در بازار عليرغم كارايي و كيفيت مطلوب، تنها امنيت غيرفعال يا Passive Security ايجاد مي نمايند. نظير دوربين هاي مداربسته و آژير و آلارم كه صرفا بعنوان مانيتورينگ يا خبررساني و ايجاد بازدارندگي انجام وظيفه مي كنند. ولي ما شما را به دنياي امنيت فعال يا Active Security دعوت مي نماييم... اگر سارق با پوشاندن چهره خود از تمام مرزهاي امنيتي ما عبور كرد چه خواهد شد؟...

محصولات نوآورانه و موانع بازدارنده صوتي و نوري ما به صورت فعال با سارق يا متجاوز مقابله کرده و مانع ورود و ایجاد خسارت توسط ايشان می گردد. این سیستم بر مبنای محدوديتهاي فيزيكي بدن انسان (گوش، چشم و اعصاب) طراحی شده است و با عملكردي بسيار ويژه و استثنايي عرصه را بر متجاوزين تنگ مي نمايد. مانع هاي صوتي (Sound Barrier) ما با توليد شدت صدای 127 دسیبل به صورت نامنظم و ممتد، قدرت شنوايي و تمركز حواس را تقريبا بطور كامل سلب كرده، و با ایجاد یک سپر امنیتی، راهی جز فرار برای متجاوز باقی نمی ماند.
این تجهیز با ابعادي كوچك و شکل ظاهری زیبا، شباهتی به سیستمهای آلارم نداشته و به هيچ وجه جلب توجه نمي نمايد؛ لذا قابليت كشف و تخريب آن بسيار پايين خواهد بود. این سیستم بر روي كليه سيستمهاي دزدگير و آلارم موجود قابل نصب بوده، حتي ميتواند در صورت تمايل مشتريان محترم تنها با اضافه شدن چند آيتم دیگر روی آن ، خود به تنهائی در نقش یک سیستم دزدگیر بسيار قدرتمند عمل نماید.
موانع نوري (Light Barrier) نیز بر همین مبنا با ایجاد نور شدید بالای 1000 لوکس با شدت برق مصرفی 1500 تا 2700 وات باعث ايجاد نوعي کوری موقت شده و كمتر كسي را یارای ایستادن در مقابل آن است... تركيب اين دو سيستم، جهنمي واقعي را به سارقين و متجاوزين هديه مي كند!

در حال حاضر این سیستمها از مراكز حساس بسياري نظير وزارت امور خارجه آمریکا ، سایتهای هسته ای روسیه ، نیروگاههای انرژی بادی اسكانديناوي، بسياري از فروشگاهها زنجیره ای، گالریها و جواهر فروشی های سراسر اروپا محافظت مي نمايند. مدل خاصي از این سیستم قابليت كاربري در انواع خودرو را نيز داراست.
این مجموعه در سال 1996 موفق به اخذ گواهینامه عدم ایجاد آسيب دائم شنوايي برای انسان از کالج سلطنتی استکهلم شده است. این محصولات دارای گواهینامه CE ( مجوز مصرف در اروپا ) را داشته و این شرکت (INFERNO ) در سطح جهان دارای 17 نماینده فروش در آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی و جنوبی ، خاور میانه ، آفریقا بوده و دارای 3 دفتر و کارخانه تحت عنوان INDUSEC در سوئد ، آمریکا و چین می باشد .

با ما تماس بگيريد...

تجهیزات امنیتی | دزدگیر و سرقت | سیستمهای حفاظتی | اینفرنو | سرقت منزل و اتومبیل |