www.sanat.ir/infoco

تولیدی ایمنی نگهبان

ایمنی,آتش نشانی,ترافیکی,,

معرفی تولیدی ایمنی نگهبان:
با عنایت به اینکه در قرن حاضر، توجه به ایمنی و بهداشت حرفه ای ( فردی و محیطی ) از اصول مورد نظر مدیران جوامع صنعتی و در حال توسعه می باشد، لذا این شرکت ( تولیدی ایمنی نگهبان ) جهت آگاهی مدیران و صاحبان صنایع و همچنین پرسنل و کارگران بخش صنعت، اقدام به ارائه این سایت نموده است. این شرکت در نظر دارد در جهت بهبود بخشیدن به وضعیت ایمنی فردی و محیطی کارخانجات، تجهیزات ا... بیشتر

معرفی تولیدی ایمنی نگهبان

  • تولیدی ایمنی نگهبان
  • تلفن: 05118591921
  • آدرس: مشهد - ضلع جنوبي ميدان 15 خرداد(ضد)

با عنایت به اینکه در قرن حاضر، توجه به ایمنی و بهداشت حرفه ای ( فردی و محیطی ) از اصول مورد نظر مدیران جوامع صنعتی و در حال توسعه می باشد، لذا این شرکت ( تولیدی ایمنی نگهبان ) جهت آگاهی مدیران و صاحبان صنایع و همچنین پرسنل و کارگران بخش صنعت، اقدام به ارائه این سایت نموده است.
این شرکت در نظر دارد در جهت بهبود بخشیدن به وضعیت ایمنی فردی و محیطی کارخانجات، تجهیزات ایمنی با کیفیت مطلوب خود را معرفی نماید.
در این راستا تلاش گردیده است تا کلیه تجهیزات ایمنی در این سایت ارائه گردد، چنانچه کالای مورد نظر شما در سایت موجود نمی باشد، سفارش دلخواه خود را در بخش مشاوره منعکس نموده تا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام نماییم.
شایان ذکر است ارائه نقطه نظرات شما بزرگواران باعث راهنمایی بیشتر این شرکت در جهت تولید، تهیه و عرضه مطلوبتر و با کیفیت بالاتر کالاها خواهد گردید.
با آرزوی توفیق روز افزون برای تمامی تلاشگران صنعت کشور