www.sanat.ir/iransanatdadgostar

ایران صنعت دادگستر

طراح و تولید کننده انواع یخچال های صنعتی، شوک فریزر

معرفی ایران صنعت دادگستر:
صنایع برودتی ایران صنعت در سال 1358 تاسیس و در زمینه طراحی و تولید انواع یخچال و فریزرهای فروشگاهی، آزمایشگاهی و سردخانه فعالیت دارد. لازم به ذکر است با توجه به توانمندی های کافی موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع در سال 1363 گردیده و هم اکنون از زیر مجموعه های وزارت صنایع می باشد. این مجموعه پس از 18 سال سابقه درخشان در سال 1376 نمایشگاه دیگری در محدوده خ... بیشتر

معرفی ایران صنعت دادگستر

  • ایران صنعت دادگستر
  • تلفن: 02166008184
  • آدرس: خیابان آزادی بعد از دانشگاه صنعتی شریف روبروی استاد معین جنب بانک انصار پلاک 537 صنایع برودتی ایران صنعت

صنایع برودتی ایران صنعت در سال 1358 تاسیس و در زمینه طراحی و تولید انواع یخچال و فریزرهای فروشگاهی، آزمایشگاهی و سردخانه فعالیت دارد. لازم به ذکر است با توجه به توانمندی های کافی موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع در سال 1363 گردیده و هم اکنون از زیر مجموعه های وزارت صنایع می باشد.
این مجموعه پس از 18 سال سابقه درخشان در سال 1376 نمایشگاه دیگری در محدوده خیابان آزادی تهران با هدف توسعه عرضه محصولات جدید و جلب رضایت مشتریان و همچنین ارائه خدمات بهتر افتتاح نمود.
با توجه به سوء استفاده افراد سود جو از نام تجاری معتبر ایران صنعت که بیش از 40 سال در تولید یخچال و فریزر های صنعتی سابقه دارد، بدینوسیله اطلاع رسانی می نماییم که ایران صنعت دادگستر (ایران صنعت سابق)با گواهی ثبت علائم متعلق به اینجانب دادگستر در آدرس : خیابان آزادی بعد از دانشگاه صنعتی شریف روبروی استاد معین جنب بانک سپه پلاک 537 با شماره تلفن های 02166008184 – 02166002341 میباشد.
-کلیه نام های مشابه ایران صنعت بغیراز شماره های فوق درارتباط بااین واحد صنفی غیرمعتبر میباشد و هیچ گونه ارتباطی با این نام قدیمی ندارد -
این آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی عموم می باشد.