www.sanat.ir/irantile

ايران تايل

تايل و اسلب سنگ هاي نرم

معرفی ايران تايل:
کارخانه ایران تایل به صورت رسمی با حضور وزیر صنایع وقت ایران افتتاح شد و به بازار صنعت سنگ های طبیعی با واردات خطوط کامل فرآوری سنگ از ایتالیا وارد شد. تولید و فرآوری سنگ طبیعی با کیفیت جهانی همیشه سیاست و رسالت این شرکت بوده است. به دنبال این سیاست، تشویق مدیران به توسعه و پیشرفت خطوط تولید را در پیش گرفته است و علاوه بر این ها برای بهره گیری از آخرین تکنولوژی ... بیشتر

معرفی ايران تايل

  • ايران تايل
  • تلفن: 03432442728
  • آدرس: كرمان .صندوق پستي 76135173

کارخانه ایران تایل به صورت رسمی با حضور وزیر صنایع وقت ایران افتتاح شد و به بازار صنعت سنگ های طبیعی با واردات خطوط کامل فرآوری سنگ از ایتالیا وارد شد.

تولید و فرآوری سنگ طبیعی با کیفیت جهانی همیشه سیاست و رسالت این شرکت بوده است.

به دنبال این سیاست، تشویق مدیران به توسعه و پیشرفت خطوط تولید را در پیش گرفته است و علاوه بر این ها برای بهره گیری از آخرین تکنولوژی ها و ماشین آلات روز دنیا در سال 2004 اقدام به واردات خط کامل تولید اسلب از ایتالیا و همچنین تعمیر و بروز رسانی خط فرآوری رزین خود کرد.

کارخانه ایران تایل اکنون یکی از پیشرفته ترین و بروز ترین شرکت ها در حوزه سنگ طبیعی ایرن است و مجهر به مدرن ترین خطوط تولید و نیروی فراوری متخصص با تجربه 30 ساله در این حوزه است. تمرکز اصلی این شرکت بر تولید تخصصی و پوشش نیاز های مشتریان خود است.

با تکیه بر توانایی ها و تخصص خود این شرکت موفق به برش و فرآوری سنگ های وارداتی برای اولین بار و همچنین از معادن ایران شده است. و به صورت پیوسته در حال واردات و برش و فرآوری سنگ امپرادور اسپانیا با کیفیت قابل مقایسه جهانی است که فرآوری این سنگ نیاز به تخصص و دقت بالایی دارد