www.sanat.ir/iranyasa

ايران ياسا تاير

تاير، تيوپ، شيلنگ گاز، شيلنگ سوخت، قطعات لاستيكي، قطعات لاستيكي

معرفی ايران ياسا تاير:
شرکت ایران یاسا تایر و رابر (سهام عام) در سال 1347 تاسیس گردید. آغاز به کار این شرکت با 300 نفر پرسنل و ظرفیت تولید 1000 تن در سال بوده است.: پس از 41 سال تلاش مداوم در ارتقاء کیفیت و ظرفیت تولید ، در حال حاضر شرکت توسط 1300 نفر پرسنل خود با تولید سالانه 16000 تن انواع تایر و تیوب موتور سیکلت ، دوچرخه و اسکوتر بعنوان بزرگترین تولید کننده اینگونه محصولات در ایران ... بیشتر

معرفی ايران ياسا تاير

  • ايران ياسا تاير
  • تلفن: 021-66281050
  • آدرس: تهران- كيلومتر 12 جاده قديم كرج- جاده شهريار- بعد از كارخانجات نفت


شرکت ایران یاسا تایر و رابر (سهام عام) در سال 1347 تاسیس گردید. آغاز به کار این شرکت با 300 نفر پرسنل و ظرفیت تولید 1000 تن در سال بوده است.:

پس از 41 سال تلاش مداوم در ارتقاء کیفیت و ظرفیت تولید ، در حال حاضر شرکت توسط 1300 نفر پرسنل خود با تولید سالانه 16000 تن انواع تایر و تیوب موتور سیکلت ، دوچرخه و اسکوتر بعنوان بزرگترین تولید کننده اینگونه محصولات در ایران و خاورمیانه میباشد. شرکت ما علاوه بر داشتن سهم عمده ای از بازارهای محلی ، صادرات کننده به بسیاری از کشورها همانند ترکیه ، نیجریه ، یمن ، پاکستان ، افغانستان ، عراق و غیره میباشد.

برخی از نمونه های دستاوردهای شرکت ایران یاسا تایر و رابر در کشور طی دوره حاضر عبارتند از : تحقق تولید سالانه 4500000 حلقه تایر و تیوب در اندازه های مختلف با کیفیت فوق العاده ، با انجام تحقیقات لازم این زمینه. علاوه بر موارد فوق که جمعاً 90 درصد محصولات شرکت را در بر می گیرد ، این شرکت همچنین برنامه تولید دیگر فرآوردهای مختلف لاستیکی مانند انواع نوارهای لاستیکی اسفنجی ، شیلنگ در اندازه های مختلف برای انتقال ” آب ، گاز ، بنزین ، مصارف خانگی ” ، دستکش صنعتی ، کیسه های آبگرم ، انواع مختلف لوله های مکش آب مواد شیمیایی صنعتی در اندازه مختلف ، ورق لاستیکی ، کفپوش های لاستیکی را دارد.

شرکت ایران یاسا تایر و رابر در تلاش مداوم برای رشد پیوسته خود در حال اجرای پروژه های توسعه ای میباشد که تا سال 2012 ظرفیت تولید شرکت را سالانه به 6500000 حلقه تایر و تیوب افزایش دهد. پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ایران ، شرکت ما زیر مجموعه سازمان صنایع ایران شد ، که بعدها توسط دولت به صندوق بازنشستگی کارمندان دولت (CSPF) واگذار گردید.