www.sanat.ir/joreh

آردجرعه

آرد

معرفی آردجرعه:
پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در سال 1357 و گشوده شدن طلیعه ای نوین از کار و تلاش اقتصادی در کشور ، خانواده عصارزاده گان را با پیشینه ای بیش از یک قرن در فرآیند تولید آرد بر آن داشت تا در سال 1358 جهت احداث و راه اندازی شرکت تولیدی آرد جرعه با ظرفیت تولید روزانه 50تن همت گمارد و سرانجام در سال 1362 با تلاش و کوشش شبانه روزی ، ساخت کارخانه آرد جرعه به پایان رسید. ... بیشتر

معرفی آردجرعه

  • آردجرعه
  • تلفن: 03135260701
  • آدرس: اصفهان. جاده تهران. 4كيلومتربالاتر از شاهين شهر

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در سال 1357 و گشوده شدن طلیعه ای نوین از کار و تلاش اقتصادی در کشور ، خانواده عصارزاده گان را با پیشینه ای بیش از یک قرن در فرآیند تولید آرد بر آن داشت تا در سال 1358 جهت احداث و راه اندازی شرکت تولیدی آرد جرعه با ظرفیت تولید روزانه 50تن همت گمارد و سرانجام در سال 1362 با تلاش و کوشش شبانه روزی ، ساخت کارخانه آرد جرعه به پایان رسید.
شرکت تولیدی آرد جرعه در تأمین آرد مورد نیاز مردم دراوایل انقلاب و طول زمان جنگ تحمیلی نقش حیاتی را به عهده داشت مدیریت این شرکت همواره استراتژیهای خود را مورد بازبینی قرار داده و با برقراری ارتباط ، تعامل و رایزنی با شرکتهای مطرح بین المللی، کیفیت و سطح فرآیند تولید را متناسب با تکنولوژی روز دنیا ، دچار دگرگونی نموده و ظرفیت تولید را از 50 تن به 600 تن د رروز ارتقاء داده است.
هم اکنون شرکت تولیدی آرد جرعه به عنوان پیش قراول و یکه تاز در عرصه آرد کشور در کانون توجهات مسئولان امر بوده و سعی نموده است تجارب خود را جهت بهبود سایر صنایع مشابه انتقال نماید.این شرکت بارها و بارها توسط نهادهای نظارتی و کنترلی از جمله اداره استاندارد و اداره نظارت بر غذا و دارو بعنوان نمونه انتخاب شده و برای اولین بار در کشور در دو سال پیاپی گواهینامه حقوق مصرف کنندگان را اخذ نموده است .
همه جانبه نگری و واقع گرایی از اصول اولیه این شرکت در تدوین استراتژیها و خط مشی سازمانی است.انعطاف پذیری و وفق دادن فرآیندهای کاری شرکت متناسب با تغییرات لحظه ای و مداوم شرایط برون سازمانی و همچنین داشتن نیم نگاهی به رقبای خارجی در پیشرفتهای صورت گرفته ، این شرکت را بعنوان الگو مطرح نموده است.
دگر اندیشی و میل به داشتن تولیدی ناب مدیران شرکت را برآن داشت تا با اعزام کارشناس به کشور سوئیس ، علاوه بر کنکاش و گذرانیدن دوره فشرده مهندسی آردسازی با بالاترین تخصص های مرتبط با صنعت آرد و تکنولوژی های رایج در سطح دنیا آشنا گردند.
با درهم آمیختن این ره آورد جدید و تجارب ارزنده آرد سازان داخلی مفتخر به پیدایش دانشی نوپا در سطح کشور برای تولید محصولی با کیفیت برتر گردید.از اینرو است که ماحصل تولیدات شرکت به خوبی خواسته مشتریان و حتی فراتر از آن را پوشش داده و کام ایشان را شیرین می نماید.