www.sanat.ir/ktsaffron

زعفران کیا توس

تولید، فراوری، بسته بندی و صادرات زعفران

معرفی زعفران کیا توس:
شرکت زعفران کیان توس از سال 1354 با سابقه ای بالغ بر 40 سال در زمینه کشت و عرضه زعفران فله بصورت سنتی، از سال 1381 بطور رسمی فعالیت صنعتی خود را با تولید، فرآوری، بسته بندی و صادرات زعفران آغاز نموده و با بکارگیری جدیدترین دستگاهها و پیشرفته ترین روشها منطبق با استانداردهای روز دنیا، اقدام به تهیه بهترین و مرغوب ترین زعفران دنیا با نام های تجاری " آرنیکا" و " دایانا" ... بیشتر

معرفی زعفران کیا توس

  • زعفران کیا توس
  • تلفن: 05152237482
  • آدرس: خراسان رضوی، تربت حیدریه، ابتدای خیابان قائم، روب هروی اداره اوقاف، پلاک 9

شرکت زعفران کیان توس از سال 1354 با سابقه ای بالغ بر 40 سال در زمینه کشت و عرضه زعفران فله بصورت سنتی، از سال 1381 بطور رسمی فعالیت صنعتی خود را با تولید، فرآوری، بسته بندی و صادرات زعفران آغاز نموده و با بکارگیری جدیدترین دستگاهها و پیشرفته ترین روشها منطبق با استانداردهای روز دنیا، اقدام به تهیه بهترین و مرغوب ترین زعفران دنیا با نام های تجاری " آرنیکا" و " دایانا" نموده است.

مرکز اصلی شرکت در شهرستان تربت حیدریه، قطب اصلی تولید زعفران ایران واقع است. شهرستان تربت حیدریه به علت دارا بودن شرایط آب و هوایی مساعد، بالاترین تولید زعفران را در ایران و جهان به خود اختصاص داده و مرغوب ترین کلاله های زعفران دنیا حاصل کشت زعفران در مزارع این منطقه است.

از مهمترین اهداف شرکت زعفران کیان توس تولید و عرضه زعفران ایرانی است. از این رو با راه اندازی و تجهیز آزمایشگاههای تخصصی کنترل کیفیت زعفران و بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب در این زمینه موفق گردید ضمن تولید مرغوب ترین محصول زعفران، زمینه حضور محصولات خود را در بازارهای داخلی و جهانی از جمله اروپا، آسیا و آفریقا فراهم سازد.

در حال حاضر شرکت زعفران کیان توس با تولید و عرضه زعفران در انواع رشته ای (پوشال)، رشته ای بریده (ممتاز)، دسته و پودری و ارائه بسته بندی های متنوع، توانسته جایگاه قابل قبولی در عرصه رقابتی کسب نماید. این شرکت با بهره مندی از واحد تولیدی و دستگاههای خود، تلاش می کند همگام با فناوری های روز دنیا و با استفاده از تجارب مشاوران و کارشناسان مجرب خود، جایگاهش را در تولید و عرضه زعفران ارتقاء بخشیده و رضایت هرچه بیشتر مشتریان عزیز خود را فراهم نماید.