www.sanat.ir/mahakshops

فروشگاه اینترنتی محک شاپز

فروشگاه اینترنتی محک شاپز، فروشگاه رسمی نرم افزار حسابداری محک

معرفی فروشگاه اینترنتی محک شاپز:
عمده فعالیت‌های گروه نرم‌ افزاری محک، در حوزه‌های تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی انجام می شود. تلاش این گروه، از آغاز بر این بوده است تا با استفاده از بهترین و در عین‌ حال، قابل‌ اطمینان‌ترین تکنولوژی‌های روز ، محصولات ساده و نوآورانه‌ای را تولید نماید. محصولات نرم افزار حسابداری برای ساده‌تر، دقیق‌تر و سریع‌تر کردن امور مالی و مدیریتی کسب‌وکارها و تمامی... بیشتر
ماهیت کسب و کار: شرکت سهامی خاص سال تاسیس: ١٣٨۵ تعداد پرسنل: ١٠٠

معرفی فروشگاه اینترنتی محک شاپز

  • فروشگاه اینترنتی محک شاپز
  • ماهیت کسب و کار: شرکت سهامی خاص محدوده فعالیت: محلی ، شهری ، استانی ، ملی سال تاسیس: ١٣٨۵ تعداد پرسنل: ١٠٠
  • مدیریت: فرزاد فرهوش
  • تلفن: 02164056000
  • آدرس: تهران، چهاراره ولیعصر روبروی بازار رضا ساختمان ابریشم طبقه سوم واحد 305

عمده فعالیت‌های گروه نرم‌ افزاری محک، در حوزه‌های تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای مالی و مدیریتی انجام می شود. تلاش این گروه، از آغاز بر این بوده است تا با استفاده از بهترین و در عین‌ حال، قابل‌ اطمینان‌ترین تکنولوژی‌های روز ، محصولات ساده و نوآورانه‌ای را تولید نماید. محصولات نرم افزار حسابداری برای ساده‌تر، دقیق‌تر و سریع‌تر کردن امور مالی و مدیریتی کسب‌وکارها و تمامی اشخاص سراسر کره زمین روی کار آمده اند.
ایمان‌داریم در این راه پر فراز و نشیب، آنچه می‌تواند تضمین‌ کننده‌ی بقاء و رشد گروه نرم افزاری محک و درعین حال محصول نرم افزار حسابداری باشد، رعایت اصل صداقت، اعتماد متقابل بین مشتریان، کارکنان و سهامداران سازمان در راستای بهبود سلامت مالی جامعه است.