www.sanat.ir/mazinoor

صنايع روشنايي مازي نور

چراغهاي ضد انفجار، ضد غبار، صنعتي ، اداري و پارتي

معرفی صنايع روشنايي مازي نور:
شرکت صنایع روشنایی مازی نور با بیش از ۳۵ سال تجربه ، پیشرو صنایع روشنایی در ایران است . کارخانه مازی­‌نور با ۶۰۰۰۰ متر مربع مساحت و با زیربنایی حدود ۱۲۰۰۰ متر مربع ، از بخش های متعددی تشکیل شده که بیش از ۸۰۰ نفر در آن فعالیت می­ کنند. این بخش ها عبارتند از : تحقیق و توسعه، طراحی، قالبسازی، برنامه ریزی تولید، دایکاست، تزریق پلاستیک، فلزکاری، شستشو، رنگ، خطوط متعد... بیشتر

معرفی صنايع روشنايي مازي نور

  • صنايع روشنايي مازي نور
  • تلفن: 01133288911
  • آدرس: مازنــدران- كيلــومتر 9 جــاده بابــل- بابلسر-شركت صنايع روشنايي مـازي نور

شرکت صنایع روشنایی مازی نور با بیش از ۳۵ سال تجربه ، پیشرو صنایع روشنایی در ایران است . کارخانه مازی­‌نور با ۶۰۰۰۰ متر مربع مساحت و با زیربنایی حدود ۱۲۰۰۰ متر مربع ، از بخش های متعددی تشکیل شده که بیش از ۸۰۰ نفر در آن فعالیت می­ کنند.

این بخش ها عبارتند از :

تحقیق و توسعه، طراحی، قالبسازی، برنامه ریزی تولید، دایکاست، تزریق پلاستیک، فلزکاری، شستشو، رنگ، خطوط متعدد مونتاژ، کنترل کیفیت، تضمین کیفیت و طرح و برنامه، فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، مارکتینگ، فروش داخلی، فروش خارجی، واحد خدمات پس از فروش ، خرید داخلی، خرید خارجی و مدیریت منابع انسانی.

محصولات مازی­‌نور شامل چراغ هایی با کاربردهای اداری – تجاری، تزئینی، صنعتی، ضد انفجار و فضای آزاد است. این شرکت به عنوان اولین تولید کننده چراغ های ضدانفجار در ایران موفق شده با دریافت گواهینامه از TÜV آلمان، این چراغ ها را تحت لیسانس شرکت آلمانی آدولف شوخ ( Schuch, GmbH) تولید کند.
واحد تحقیق و توسعه مازی­‌نور با آزمایشگاه­های پیشرفته و تجهیزات دقیق و مدرن، مسئولیت انطباق چراغ ­ها را با استانداردهای جهانی IEC60598 بر عهده دارد و گواهینامه های مربوطه ازVDE و (KEMA (ENEC Certificate اخذ گردیده است.

شرکت مازی‌­نور با درک این واقعیت که روش­های نوین مدیریت، نیاز امروزی صنایع کشور است و اجرای سیستم مدیریت کیفیت و بهبود مستمر برای تطبیق با پیشرفته ترین دستاوردهای علمی- فنی اهمیت بسیار دارد، از سیستم ISO 9001-2008 به عنوان ابزار و الگو استفاده کرده و در همه فعالیت های خویش همواره منطبق بر استاندارد فوق عمل می­کند. به همین دلیل، نه فقط در بازار داخلی بلکه در صادرات محصولات خود نیز موفق بوده و به پاس این موفقیت ها، در سال­های ۱۳۷۴، ۱۳۷۸، ۱۳۸۲، ۱۳۸۴، ۱۳۸۵، ۱۳۸۸، ۱۳۸۹، ۱۳۹۰ ، ۱۳۹۱ و ۱۳۹۴ به دریافت لوح تقدیر، به عنوان واحد صادراتی نمونه و همچنین واحد صنعتی نمونه کشور از وزارت صنایع و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران مفتخر گردید. در سال ۱۳۸۸ نیز، مازی‌نور به عنوان حامی حقوق مصرف کننده، به دریافت لوح تقدیر از سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکنندگان مفتخر شد.

ویژگی­ های مازی­ نور:
سیستم مدیریت کیفیت فراگیر با گواهی استاندارد ISO9001-2008
بهبود مستمر به طور فراگیر
به کارگیری فناوری نوین و روزآمد در صنعت روشنائی
همکاری متقابل با تولید­کنندگان پیشرو اروپایی
واحد تحقیق و توسعه کارا مجهز به آزمایشگاه های مدرن
تولید چراغ­ های با کیفیت
ثبات در کیفیت چراغ ها
طراحی چراغ­ ها بر مبنای صرفه جویی در مصرف انرژی
انتخاب مدل چراغ­ ها در انطباق با نیاز مشتری
تلاش مستمر در جلب رضایت مشتری