www.sanat.ir/millaton

ميلاتن جنوب

ماهي

معرفی ميلاتن جنوب:
محصولات شرکت میلاتون جنوب از سال ۱۳۸۳ با نام دوماهی به بازار عرضه گردید.هدف از ایجاد این برند برقراری رابطه نزدیک تر با مصرف کنندگان ایرانی بود، گه از دیرباز بدلیل در دسترس نبودن ماهی و میگو با کیفیت از این نعمت الهی کم بهره بودند. محصولات دوماهی علاوه بر بهترین کیفیت ماهی و میگو که بصورت آماده طبخ عرضه می گردد، با ارائه بروشور راهنمای طبخ ، سعی در فرهنگ سازی و مصرف ... بیشتر

معرفی ميلاتن جنوب

  • ميلاتن جنوب
  • تلفن: 021-88054690
  • آدرس: تهران.خ ملاصدرا. شماره 850 . واحد 801

محصولات شرکت میلاتون جنوب از سال ۱۳۸۳ با نام دوماهی به بازار عرضه گردید.هدف از ایجاد این برند برقراری رابطه نزدیک تر با مصرف کنندگان ایرانی بود، گه از دیرباز بدلیل در دسترس نبودن ماهی و میگو با کیفیت از این نعمت الهی کم بهره بودند. محصولات دوماهی علاوه بر بهترین کیفیت ماهی و میگو که بصورت آماده طبخ عرضه می گردد، با ارائه بروشور راهنمای طبخ ، سعی در فرهنگ سازی و مصرف صحیح آبزیان نموده است.

حال بعد از گذشت ۱۰ سال از تولد علامت تجاری دوماهی می توانید محصولات نیمه آماده و آماده طبخ را از سوپر مارکتها و فروشگاههای عرضه محصولات مواد پروتئینی تهیه نمایید.

لازم بذکر است که محصولات دریایی دوماهی کاملا پاک شده ، با خطوط مکانیزه و فناوری پیشرفته (IQF) انجماد سریع تولید شده که باعث حفظ طعم ، تازگی و خواص محصول می گردد.

امیدواریم با این تلاش ها توانسته باشیم سهمی هر چند کوچک را در تامین غذای سالم هموطنان عزیزمان ایفا کرده باشیم.