www.sanat.ir/multimetrix

شرکت ایستا خرد پارسه

محصولات برق کنترل ابزاردقیق تجهیزات تست و اندازه گیری

معرفی شرکت ایستا خرد پارسه:
احتراماً - به منظور ارائه اطلاعات و خدمات مورد نیاز کاربران محترم و در راستای گسترش همکاری فیمابین بدینوسیله معرفی نامه “ شرکت مهندسین یکتا آموت عمران “ به عنوان طراح و مجری پروژه های EPC و تامین کننده تجهیزات اندازه گیری صنعتی و غیر صنعتی مورد استفاده جهت مهندسین عزیز در صنایع نفت ، گاز ،پتروشیمی ، نیروگاه ها ، کارخانجات ، انبارها ، مراکز درمانی و مجتمع های مسکونی،... بیشتر

معرفی شرکت ایستا خرد پارسه

  • شرکت ایستا خرد پارسه
  • مدیریت: احسان اسلامی
  • تلفن: 021-44896042
  • آدرس: تهران- اتوبان ستاری. بلوار لاله شرقی. پلاک 9. طبقه اول. واحد 9

احتراماً - به منظور ارائه اطلاعات و خدمات مورد نیاز کاربران محترم و در راستای گسترش همکاری فیمابین بدینوسیله معرفی نامه “ شرکت مهندسین یکتا آموت عمران “ به عنوان طراح و مجری پروژه های EPC و تامین کننده تجهیزات اندازه گیری صنعتی و غیر صنعتی مورد استفاده جهت مهندسین عزیز در صنایع نفت ، گاز ،پتروشیمی ، نیروگاه ها ، کارخانجات ، انبارها ، مراکز درمانی و مجتمع های مسکونی، تجاری، اداری و ... در سراسر ایران تقدیم حضور می گردد.
خواهشمند است در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس حاصل فرمائید.
1- نماینده انحصاری کمپانی MULTIMETRIX فرانسه تولید کننده انواع تجهیزات اندازه گیری فشار ضعیف
این کمپانی در سال 2003 طی امضا قرارداد همکاری فنی و مهندسی با گروه CHAUVIN-ARNOUX تاسیس و شروع بکار نمود و همواره بصورت پویا و کوشا در جهت پیشرفت و ترقی در زمینه طراحی و نوآوری تجهیزات اندازه گیری فعالیت داشته است و امروزه به عنوان نام شناخته شده در پهنه وسیعی از صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ،همچنین ساختمانی و نیروگاهی در سراسر دنیا است.
تحقیق، نوآوری و قابلیت اطمینان بالای محصولات ،دفتر نمایندگی در سراسر دنیا ، کمپانی MULTIMETRIX را به عنوان پیشرو در صنعت ساخت تجهیزات اندازه گیری به صورت جهانی معرفی کرد.همچنین بهره مندی از پیشرفته ترین ماشینها و نرم افزارهای پیشرفته و نوین جهت ساخت و تولید و نیز انجام تعداد زیادی از تستهای عملکردی بر روی هر محصول از ویژگیهای شاخص کمپانی MULTIMETRIX به منظور متمایز ساختن کیفیت و عملکرد از سوی این کمپانی می باشد. در حال حاضر بیش از هزاران عدد از محصولات کمپانی MULTIMETRIX در بیش از 50 کشور جهان مورد استفاده قرار گرفته است. کلیه تست های کنترل کیفیت زیر نظر متخصصین گروه Chauvin Arnoux انجام و سپس محصولات که غالبا با گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش 10 ساله همراه هستند راهی بازارهای تجاری میگردند.
تائیدیه های بسیار معتبر کسب شده از سوی سازمانهای بازرسی و بیمه تجهیزات مهندسی و زیست محیطی و کیفیت توسط کمپانیMultimetrix به شرح ذیل است:
- انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اروپای متحد (CE)
- سازمان بیمه تجهیزات مهندسی آمریکا (FM)
- سازمان صدور تائیدیه ایمنی تجهیزات آمریکا(VL)
- سازمان طبقه بندی و صدور تائیدیه زیست محیطی نروژ
- سازمان جهانی صدور تائیدیه های فنی و زیست محیطی(Burea Veritas) و ...
محصولات این کمپانی عبارت است از:
 Testers( Voltage- Current)
 Multimeter(hand held-industrial-normal use)
 Clamp on Multimeter( for AC & DC current & AC+DC current use)
 Electrical safety testers(Earth-Loop-Insulation-Low resistance-circuit breakers-multi function- cabling)
 Physical measurement instruments(Data logger-Light meter- Solar meter-Sound level Meter-tachometer-distance meter-Thermometer)
 Laboratory instruments (Power supplier- Oscilloscope-Generator)
 Accessories(Measurement lead-Earth testing kit-Carrying bag for clamp-on multimeter)

2- نماینده فروش محصولات METRIX و CHAUVIN-ARNOUX
این دو شرکت به عنوان یک رهبر در بحث ساخت و تهیه و تولید تجیهزات اندازه گیری در رنج وسیعی از کاربری ها از فشار ضعیف گرفته تا فشار متوسط و همچنین انواع صنایع و کاربری های زیست محیطی و کنترل کیفیت و .... فعالیت دارند.
در سال 1983 رافائل چوروون و رنه ارنوکس با هم قرارداد همکاری را امضا نمودند و بدین صورت کمپانی CHAUVIN-ARNOUX متولد گردید. طی 120 سال فعالیت، این کمپانی به یک گروه تخصصی در زمینه تولید تجهیزات اندازه گیری مقادیر الکتریکی و فیزیکی تبدیل شده است.
برق نوعی مهم از انرژی در قلب زندگی روزمره ما است. و به همین دلیل تضمین ایمنی کاربر و مصرف کننده و همچینین سایر هزینه های زیست محیطی آن مورد توجه قرار میگیرد. بنابراین تولید و تجاری سازی ابزار و وسایل اندازه گیری برای بیش از یک قرن ، به این کمپانی اجاره میدهد تا به صورت حرفه ای در زمینه بررسی و تست قابلیت اطمینان، ایمنی و بهره وری از سیستم های توزیع برق و تجهیزات متصل به آن به صورت دوره ای ( روزانه و ...) حرفی برای گفتن داشته باشد.
استفاده از دو برند معتبر METRIX و CHAUVIN-ARNOUX طیف گسترده ای از تجهیزات و وسایل اندازه گیری را برای میلیونها کابر در سراسر جهان فراهم آورده است. تجهیزات این دو کمپانی در زمینه های اندازه گیری الکتریکی عمومی(testers, multimeters and current clamps)، تست ایمنی برق ، انواع قدرت سنجها، انواع دستگاه های تست شبکه و کیفیت آن، اسیلوسکوپ و به طور کلی، دستگاه های الکترونیکی و اندازه گیری پارامترهای فیزیکی را شامل میشود.تیم R&D این گروه متشکل از دو آزمایشگاه در فراسنه و سه آزمایشگاه در سراسر جهان، تصوری نوآورانه از تجیهزات این گروه را در ذهن تداعی میکند.
با اینکه مبنای تاریخی کمپانی CHAUVIN-ARNOUX در فرانسه میباشد، در حال حاضر بخش فروش این شرکت در سراسر جهان از طریق شرکتهای تابعه در ایالات متحده آمریکا، ایتالیا، چین، بریتانیا، سوئد، آلمان، اتریش، اسپانیا، لبنان، سوئیس یا در کشورهای دیگر، از طریق صادرات توسط یک شبکه گسترده ای از توزیع کنندگان تخصصی حمایت می شوند.
سیاست صنعتی گروه CHAUVIN-ARNOUX تولید در سه کارخانه در فرانسه برای ساخت و فراهم آوردن محصولات برندهای CHAUVIN-ARNOUX و METRIX و MULTIMETRIX میباشد و همچنین مالک کارخانه ای در ایالات متحده و دیگری در چین برای ساخت و تامین مارکت محلی این دو کشور نیز می باشد.
مطابق با خط مشی کیفیت، گروه CHAUVIN ARNOUX محصولات خود را مطابق با هر دو استانداردهای ملی و بین المللی، به ویژه از نظر ایمنی، اندازه شناسی و حفاظت از محیط زیست.به مشتریان ارائه مینماید و این رویکرد توسط مراجع استاندارد ISO 9001 و ISO 14001. مدیریت میگردد.
تجهیزات تست و اندازه گیری (LV)
اسیلوسکوپ ها oscilloscopes
تجهیزات آزمایشگاهی Laboratory instruments
ترموویژن/ترمومتر Thermographic Camera
تستر تجهیزات / ماشین آلات Machine and equipment testers
تستر میدانهای مغناطیسی Electromagnetic field testers
تستر پارامترهای شیمیایی Electrochemical Measurements
تستر پارامترهای فیزیکی/محیطی Physical/ environmental measurements
تسترهای ارت / مقاومت مخصوص Earth / Resistivity Tester
تسترهای تاسیساتی Electrical installation testers
تسترهای مخابراتی / شبکه Telecom / Network Testers
تسترهای مقاومت عایقی Insulation Testers
تسترهای مقاومت عایقی تلکام-الکترونیک
تستر مقاومت عایقی تا 1000 ولت
تستر مقاومت عایقی تا 5000 ولت
تستر مقاومت عایقی 10Kv / 15Kv
دیتالاگرها Loggers
سنسورها / کلمپ های جریانی Current clamps / sensors
سولار مترها Solar Meters
شبیه سازها/ تجهیزات آموزشی education / training
لوازم جانبی Accessories
مولتی فانکشن تسترها Multifunction Testers
مولتیمترها Multimeters
میلی / میکرو اهم متر Micro-ohmmeters
نرم افزار پردازش/ تجزیه و تحلیل Processing and analysis software
واتمترها- رفلکتومترها wattmeters_reflectometers
پاور / انرژی آنالایزر Power, energy analysers
کابل یاب Cable Locator
کالیبراتورها Calibrators
کلمپ مترها Clamp meters
تجهیزات ابزاردقیق/ تانک گیج
کنترل و مانیتورینگ
عملگرها
تجهیزات اعلان / اطفا حریق
لوله / شیرآلات صنعتی / متعلقات
عملگرها
تجهیزات ارتینگ

برق ابزاردقیق | دستگاه های تست اندازه گیری آزمایشگاهی | نماینده انحصاری گروه CHAUVIN ARNOUX فرانسه در ایران شامل سه برند METRIX, MULTIMETRIX و CHAUVIN ARNOUX در زمینه تجهیزات تست، اندازه گیری ، ابزاردقیق و آزمایشگاهی پرتابل | |