www.sanat.ir/nafispokht

تعاونی زرین پخت نفیس البر

تولید غذاهای آماده بسته بندی

معرفی تعاونی زرین پخت نفیس البر:
شرکت رنگین پخت نفیس البرز، با عنایت به لزوم توجّه به تولیدات داخلی و تأکید بر اقتصاد درونگرا و توانمندی­های صنعتی و تولیدی در داخل کشور در سال ۱۳۸۲ با ایده­ی تولید غذای ایرانی با طعم و مزه بومی با مقیاسی بزرگ و در قالب یک واحد تولید غذای نیمه صنعتی شروع به اخذ پروانه­ها و مجوزهای قانونی نمود. در راستای برنامه­ریزی تولید و استانداردهای تولیدی موجود در کشور، حدود ... بیشتر

معرفی تعاونی زرین پخت نفیس البر

  • تعاونی زرین پخت نفیس البر
  • تلفن: 02188590891
  • آدرس: تهران، شهرک غرب، خیابان هرمزان، کوچه نهم، پلاک 4، واحد 2


شرکت رنگین پخت نفیس البرز، با عنایت به لزوم توجّه به تولیدات داخلی و تأکید بر اقتصاد درونگرا و توانمندی­های صنعتی و تولیدی در داخل کشور در سال ۱۳۸۲ با ایده­ی تولید غذای ایرانی با طعم و مزه بومی با مقیاسی بزرگ و در قالب یک واحد تولید غذای نیمه صنعتی شروع به اخذ پروانه­ها و مجوزهای قانونی نمود.

در راستای برنامه­ریزی تولید و استانداردهای تولیدی موجود در کشور، حدود سه سال مطالعه فنی و تکنیکی توسط یک گروه مشاوره تخصصی در صنعت غذا انجام پذیرفت و نهایتاً در سال ۱۳۸۸، با توجه به اینکه نمونه متناظری از این نوع سبک تولید غذا در کشور و حتی خاورمیانه وجود نداشت، با نظارت و مدیریت سازمان غذا و داروی استان البرز، تست آزمایشی تولید غذا آغاز و حدود دو سال، شرکت تولید آزمایشی محصولات موردنظر خویش را در قالب یک آشپزخانه مدرن و موفق با رویکرد صنعتی به انجام رسانید.

فعالیت رسمی شرکت رنگین پخت نفیس البرز در قالب یک شرکت تعاونی در سال ۱۳۹۵ با هدف تولید غذاهای آماده بسته بندی بدون استفاده از مواد نگهدارنده و با توجه ویژه به سلامت و ایمنی و بهداشت غذای شهروندان محترم و ایجاد تحول و نوآوری در صنایع غذایی کشور، با اخذپروانه­ها و استانداردهای لازم و مترقّی صنعت غذا از مؤسسات بین­المللی شناخته شده و با ارائه خدمات متمایز با شعار تجاری “طعمی فراتر از تصور” وارد بازار تولید صنعت غذای کشور شد.

در این رهگذر، مبنای تحوّل افزایش کیفیت مطابق با نیاز مشتریان، ایجاد فضای تولید منطبق با استانداردهای بین­المللی و استفاده از تکنولوژی مدرن صنعتی و طراحی خطوط تولید با استفاده از ماشین­آلات مدرن و بهره­مندی از کلیه ظرفیت­های علمی و تخصصی داخلی و خارجی بوده است.

احیای غذای اصیل ایرانی، تولید صنعتی با طعم و مزه غذاهای خانگی و بومی، توجّه ویژه به شاخص قیمت و حمایت از مصرف کننده، ایده­پردازی جهت ایجاد تنوّع در تولیدات غذایی منطبق با ذائقه ایرانی و ایجاد اشتغال پایدار برای کارجویان و مددجویان بهزیستی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال از اولویت­های راهبردی این شرکت بوده است.

این شرکت دارای استانداردهای Iso 22000 ، HACCP ، HALAL و مجهزترین آزمایشگاه­ها با استانداردهای پیشرفته آزمایشگاهی می­باشد.