www.sanat.ir/NoavaraneBahartill

نوآوران بهار تیل

ایجاد باشگاه مشتریان

معرفی نوآوران بهار تیل:
موسسه نوآوران بهار تیل با شماره ثبت 40424 فعالیت خود را همگام با ساز و کار بازار جهانی و هدفمند شدن تجارت و خروج از شیوه سنتی که سالیان متمادی در ایران عزیز اجرا می گردید شروع نموده است . برآن شدیم تا نوع جدیدی از خرید و فروش بصورت هدفمند و همچنین مقرون به صرفه را هم برای تولیدکنندگان ، فروشندگان و هم مصرف کنندگان که جامعه هدف این موسسه می باشند را برنامه ریزی و اجرا... بیشتر

معرفی نوآوران بهار تیل

  • نوآوران بهار تیل
  • آدرس: خیابان کارگر شمالی - بالاتر از میدان فاطمی - روبروی پمپ بنذین - ساختمان بانک اقتصاد نوین پلاک 1324 - طبقه دوم

موسسه نوآوران بهار تیل با شماره ثبت 40424 فعالیت خود را همگام با ساز و کار بازار جهانی و هدفمند شدن تجارت و خروج از شیوه سنتی که سالیان متمادی در ایران عزیز اجرا می گردید شروع نموده است .
برآن شدیم تا نوع جدیدی از خرید و فروش بصورت هدفمند و همچنین مقرون به صرفه را هم برای تولیدکنندگان ، فروشندگان و هم مصرف کنندگان که جامعه هدف این موسسه می باشند را برنامه ریزی و اجرا نماییم.
با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و عدم توان خرید با آرامش خاطر طیف گسترده ای از هموطنان برای مایحتاج روزانه و مسافرت و از طرفی همسو شدن گام به گام ایران اسلامی عزیزمان با ساز و کار بازارهای جهانی برآن شدیم تا فصلی جدید در خدمت رسانی به ملت شریف ایران را بگشاییم و صفحه ای نو و خدماتی نوین را برای این ملت شریف ورق بزنیم .
موسسه نوآوران بهار تیل با دید همیاری و کمک به تهیه آسان ارزاق و مایحتاج روزانه و همچنین تسهیل در امر مسافرت هموطنان ثبت گردید .
هدف از تاسیس این موسسه تهیه مایحتاج روزانه مردم با تخفیف های مناسب نسبت به قیمت های درج شده بر روی محصولات مصرفی و همچنین تسهیل در امر مسافرت به عتبات عالیات و سایر شهر ها و استانهای ایران عزیزمان با همکاری ارگانها ، سازمان های دولتی و همچنین فروشگاههای زنجیره ای و اصناف مختلف در سراسر کشور می باشد و همچنین ایجاد شرایط مطلوبتری متناسب با توان خرید مردم و نزدیکترین مراکز به محل سکونت هر فرد و حق انتخاب در بین موسسات و فروشگاهها در هر صنفی می باشد .

ایجاد باشگاه مشتریان و عضویت افراد و فروشگاه ها در هر 64 صنف ایران |