www.sanat.ir

لیفتراک دست دوم

a style=

لیفتراک دست دوم  یا لیفتراک کارکرده (یا لیفتراک استوک forklift stock) یا (used forklift) به لیفتراک هایی گفته می شود که بر اساس میزان کارکردی که داشته اند دست دوم به حساب می آیند. میزان ساعت کارکرد ، تمیزی و کیفیت بدنه و تجهیزات لیفتراک ، برند لیفتراک و ... از عوامل مستقیم تاثیرگذار روی تعیین قیمت لیفتراک دست دوم است.

در خرید لیفتراک کارکرده باید به قطعات لیفتراک و خدمات پس از فروش لیفتراک استوک توجه کرد. شاید خرید دستگاه استوک در نگاه اول از نظر اقتصادی جذاب و مقرون به صرفه به نظر برسد، اما عدم توجه به امکان تامین قطعات و لوازم آن می تواند بسیار خسارت بار باشد. قیمت لیفتراک دست دوم بیشتر از هر چیز با توجه به برند لیفتراک (سهند، سپاهان، تویوتا، دوسان، هیوندایی، کوماتسو) و ساعت کارکرد لیفتراک و نوع سوخت لیفتراک (دیزلی، برقی، گازی و دوگانه سوز)، تعیین و مشخص می گردد.

در خرید لیفتراک کارکرده پیشنهاد می شود از مشاوره افراد کارشناس و فنی کمک گرفته شود و در کنار آن به نکاتی چون عملکرد صحیح موتور، کیفیت لاستیک و شاخک لیفتراک، بدنه، گیربکس، دیفرانسیل، بدنه، سیستم برق، دکل لیفتراک، رادیاتور لیفتراک، ساید شیفت و... توجه شود و حتی الامکان قبل از خرید، توسط یک راننده با تجربه، رانندگی و به طور عملی تست شود. در لیفتراک برقی، حتما به عمر باطری دقت شود. داشتن سند و برگه سبز گمرکی از دیگر نکات مهمی است که باید به آن توجه شود.

همچنین گارانتی دستگاه و خرید برندهایی که نمایندگی فعال قطعات و خدمات پس از فروش دارند در موضوع تداوم کار و استفاده بهینه از لیفتراک تاثیرگذار خواهد بود.

پردیس صنعت

  در اصفهان

بورس انواع کمپرسور، لیفتراک، بالابر صنعتی و نفری

pardis-sanat.com

قطعات لیفتراک پاور پارت

  در تهران

عرضه انواع لوازم یدکی لیفتراک اصلی

powerpartco.com