www.sanat.ir/paravargroup

پراور پخش سپاهان

پخش مواد غذایی و بهداشتی

معرفی پراور پخش سپاهان:
در اردیبهشت ماه سال 1376 توسط موسسین آن به عنوان یک شرکت پخش مواد غذایی و بهداشتی به صورت شرکت سهامی خاص به ثبت رسید و فعالیت خود را از استان اصفهان شروع نمود. این شرکت در زمینه فروش و توزیع مواد غذایی و بهداشتی از همان ابتدا با ویژگی فروش تخصصی علمی و توزیع مویرگی فعالیت خود را آغاز نمود. موضوع فعالیت شرکت فروش، توزیع و پخش، صادرات و واردات کالا بوده و هدف سازمان ... بیشتر

معرفی پراور پخش سپاهان

  • پراور پخش سپاهان
  • تلفن: 02188547047
  • آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه نهم، پلاک 13 ، واحد 6

در اردیبهشت ماه سال 1376 توسط موسسین آن به عنوان یک شرکت پخش مواد غذایی و بهداشتی به صورت شرکت سهامی خاص به ثبت رسید و فعالیت خود را از استان اصفهان شروع نمود. این شرکت در زمینه فروش و توزیع مواد غذایی و بهداشتی از همان ابتدا با ویژگی فروش تخصصی علمی و توزیع مویرگی فعالیت خود را آغاز نمود.

موضوع فعالیت شرکت فروش، توزیع و پخش، صادرات و واردات کالا بوده و هدف سازمان ایجاد یک شبکه و بستر فروش و توزیع تخصصی و علمی و مویرگی در بدنه اقتصاد و صنعت پخش کشور می باشد.

شرکت پراور ویژگیهای خاصی را داراست که به صورت یک فرهنگ و تجمیعی از ارزشهاست. از جمله توجه به آموزش به عنوان اصلی ترین محور کار با نیروی انسانی و ارج نهادن به ارزشهای اخلاقی که روح سازمان پخش را تشکیل می دهد و همچنین توجه به بعد پرورش و تربیت نیروی انسانی برای چگونه زیستن و تلاش نمودن و بالاخره ایجاد فضای کار تیمی به عنوان ابزار موفقیت این شرکت محسوب می شود.

در تیر ماه سال 1381 شعبه فارس به مرکزیت شیراز و در سال 1388 دفتر بازرگانی شرکت در تهران فعالیت خود را آغاز نموده است همچنین در تیر ماه 1391 شعبه همدان راه اندازی گردید.

در حال حاضر پراور به پهنای استانهای اصفهان،فارس،همدان،بوشهر،چهارمحال و بختیاری،لرستان، کردستان، کرمانشاه، ایلام و کهگیلویه و بویر احمد فعالیت توزیع مویرگی کالاهای غذایی و بهداشتی را انجام میدهد.

شرکت پراور با اخذ نمایندگی انحصاری از تامین کنندگان در زمینه مواد غذایی و بهداشتی و شوینده، کالای مورد نیاز فروشگاهها – مغازه داران و تعاونیها – سوپرمارکتها و فروشگاههای زنجیره ای و هتل ها را تامین می نماید. ارائه خدمات و ارسال کالا در محدوده زمانی 24 الی 48 ساعت پس از اخذ سفارش از گستره فراوانی از مشتریان صورت میپذیرد و این پروسه دوبار در ماه به و با هدف سرعت بخشیدن به تامین کالا و پوشش بیشتری از سهم بازار اتفاق می افتد .