www.sanat.ir/paris

پريس

خلال نيمه سرخ شده، منجمد وپرك سيب زميني

معرفی پريس:
شرکت فرآورده های سیب زمینی پریس با توجه به نیاز کشور به صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی در اواخر سال 1378 شکل گرفت که این امر در راستای تبدیل مقادیر انبوه سیب زمینی خام با مدت ماندگاری کوتاه به محصولی فرایند شده با مدت ماندگاری طولانی بوده است. اشتغال زایی از طریق استفاده از ظرفیت های بومی موجود در منطقه از دیگر مزایای احداث این کارخانه می باشد. شرکت فرآورده های سیب... بیشتر

معرفی پريس

  • پريس
  • تلفن: 03132341151
  • آدرس: اصفهان. خيابان عباس آباد . شماره 177

شرکت فرآورده های سیب زمینی پریس با توجه به نیاز کشور به صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی در اواخر سال 1378 شکل گرفت که این امر در راستای تبدیل مقادیر انبوه سیب زمینی خام با مدت ماندگاری کوتاه به محصولی فرایند شده با مدت ماندگاری طولانی بوده است.

اشتغال زایی از طریق استفاده از ظرفیت های بومی موجود در منطقه از دیگر مزایای احداث این کارخانه می باشد.

شرکت فرآورده های سیب زمینی پریس اصفهان تولید کننده خلال نیمه سرخ شده منجمد، پرک سیب زمینی و سبزیجات منجمد بسته بندی شده است که در سال 1378 تأسیس و اولین تولید خود را در اردیبهشت ماه 1382 به بازار عرضه نمود. خطوط تولیدی این شرکت با تکنولوژی گروه BMA هلند (سازنده پیشرفته ترین دستگاه های تولید خلال و پودر سیب زمینی در دنیا) تجهیز شده که خود متضمن ارائه کیفیت مرغوب محصولات تولیدی می باشد.

شرکت پریس در جهت ارتقا سطح کیفی محصولات و جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان به دریافت گواهینامهی مدیریت کیفیت ISO9001/2008، گواهینامه مدیریت ایمنی سلامت مواد غذایی (ISO2200/2005)، گواهینامه مدیریت محیط زیست (ISO 14001) و مدیریت ایمنی و سلامت شغل (ISO 18001) و codex نائل آمده است.همچنین این شرکت به عنوان واحد نمونه موسسه استاندارد در 6 سال متوالی و واحد برتر اداره نظارت بر مواد غذایی و دارویی در سال 85 لغایت 90 معرفی شده است.

شرکت پریس با توجه به نیاز بازار و سلامت محصولات منجمد به روش IQF در حال حاضر اقدام به تولید محصولات جدیدی نظیر پیاز منجمد، ذرت منجمد، قارچ منجمد، لوبیا منجمد، هویج منجمد و خمیر پیتزا تهیه شده از پودر سیب زمینی به صورت منجمد نموده است و در آینده بر تنوع محصولات خود می افزاید.