www.sanat.ir/parsinind

پارسین گستر جنوب

ساندویچ پانل، سردخانه های ثابت و متحرک، تونل انجماد

معرفی پارسین گستر جنوب:
شرکت پارسین گستر جنوب با نام تجاری "پارسین"، تولید کننده انواع ساندویچ پانل های دیواری و سقفی با هسته فوم پلی یورتان، عایق های کف و بدنه، کانال های عایق هوا، سردخانه کامیون و کامیونت، سردخانه و تونل انجماد پرتابل، کانکس و ورق های پوششی است. پارسین همچنین در زمینه ساخت و اجرای سردخانه های ثابت و سالن های صنعتی و خدمات عایق کاری از طریق اسپری فوم فعالیت گسترده ای دارد.... بیشتر

معرفی پارسین گستر جنوب

  • پارسین گستر جنوب
  • تلفن: 02188660491
  • آدرس: تهران، بالاتر از پل میرداماد، بلوار آفریقا، نبش کوچه آناهیتا، برج آناهیتا، طبقه 3، واحد 302

شرکت پارسین گستر جنوب با نام تجاری "پارسین"، تولید کننده انواع ساندویچ پانل های دیواری و سقفی با هسته فوم پلی یورتان، عایق های کف و بدنه، کانال های عایق هوا، سردخانه کامیون و کامیونت، سردخانه و تونل انجماد پرتابل، کانکس و ورق های پوششی است. پارسین همچنین در زمینه ساخت و اجرای سردخانه های ثابت و سالن های صنعتی و خدمات عایق کاری از طریق اسپری فوم فعالیت گسترده ای دارد.
قابل ذکر است که با توجه به پررنگ تر شدن مساله ی بهینه سازی مصرف انرژی و حفظ منابع طبیعی کشور در سال های اخیر گروه پارسین بر آن شد تا با بهره گیری از پرسنل متخصص،در زمینه طراحی ،توسعه و ساخت سیستم های نوین ساختمانی فعالیت خود را گسترش دهد که در این راستا سیستم نوین ساختمانی انرژی+ویلا بر اساس تجربیات و فناوری روز دنیا راه اندازی گردید.
پارسین در سال 1360 به منظور فعالیت در زمینه تولید سردخانه های ثابت و متحرک صنعتی تاسیس گردید که با توجه به تعهد مدیران به گسترش و توسعه فنی تولیدات و خدمات مبتنی بر فناوری روز دنیا راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را تا کنون با موفقیت پیموده است.
پارسین در راه طولانی و پر افتخار خود با تکیه بر اعتماد فزاینده مشتریان، در سال 1376 بر آن شد که با تولید ساندویچ پانل پلی یورتانی که از همه جهت جایگزین بسیار مناسبی برای مصالح سنتی می باشد، گامی موثر در جهت توسعه و خدمت بردارد.
پارسین در دهه اخیر نیز بطور کلی در دو فاز اقدام به توسعه کرده که از بارزترین طرح ها می توان به تاسیس کارخانه در شهرک صنعتی بزرگ شیراز و کارخانه شماره 2 واقع در شهرک صنعتی شمس آباد تهران و همچنین راه اندازی خط تولید ساندویچ پانل بصورت پیوسته (کانتینیوس) اشاره نمود.