www.sanat.ir/parslab

شرکت آذرپارس تجهیز

هودهای آزمایشگاهی,دستگاههای آزمایشگاهی,ملزومات آزمایشگاهی,مواد ش

معرفی شرکت آذرپارس تجهیز:
شرکت آذر پارس تجهیز از اوایل دهه هفتاد با همکاری شرکتهای خارجی در زمینه واردات ملزومات آزمایشگاهی در ایران شروع به فعالیت نمود. از اوایل دهه هشتاد با موفقیت های چشمگیر، با هدف ارتقای سطح کیفی و عرضه مطلوب خدمات، فعالیت خود را در زمینه مشاوره، طراحی و تجهیز آزمایشگاهها برای صنایع تولیدی و تحقیقاتی کشور بسط داد. شرکت با اتکا به سابقه درخشان و تخصص پرسنل مجرب خود در ج... بیشتر

معرفی شرکت آذرپارس تجهیز

  • شرکت آذرپارس تجهیز
  • تلفن: 02166004459
  • آدرس: تهران- خیابان آزادی – روبروی کارخانه زمزم – پلاک 413- طبقه اول – واحد 2

شرکت آذر پارس تجهیز از اوایل دهه هفتاد با همکاری شرکتهای خارجی در زمینه واردات ملزومات آزمایشگاهی در ایران شروع به فعالیت نمود. از اوایل دهه هشتاد با موفقیت های چشمگیر، با هدف ارتقای سطح کیفی و عرضه مطلوب خدمات، فعالیت خود را در زمینه مشاوره، طراحی و تجهیز آزمایشگاهها برای صنایع تولیدی و تحقیقاتی کشور بسط داد.

شرکت با اتکا به سابقه درخشان و تخصص پرسنل مجرب خود در جهت واردات، تامین ملزومات و دستگاه های آزمایشگاهی شیمی، مواد شیمیایی از کمپانی های معتبر جهان و سکوبندی آزمایشگاهی موفق به اخذ گواهی نامه های مدیریت کیفیتISO 9001:2008، رضایت مندی مشتریان ISO 10002:2004، سیستم های مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2004، سیستم های مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ایOHSAS 18001 و تجهیزات پزشکی ISO 13485:2003ازموسسه URS انگلستان به عنوان اولین شرکت در زمینه تجهیز آزمایشگاه در ایران گردید.

شرکت آذر پارس تجهیز تنها نمایندگی موسسه URS در خصوص طرحریزی و استقرار استاندارد های آزمایشگاه و تجهیزات پزشکی در خصوص الزامات عملیات خوب آزمایشگاهی (GLP) می باشد.

شرکت آذر پارس تجهیز در سال 1391 موفق به اخذ پروانه بهره برداری در خصوص (هودهای آزمایشگاهی و ملزومات سکوبندی) از وزارت صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران گردید.

آذر پارس تجهیز
Azar Pars Tajhiz
Search, View and Navigation

Skip to Content
Jump to Main Navigation and Login
Jump to additional Information

حوزه فعاليت

حوزه های تخصصی فعالیت این شرکت به گروه های ذیل طبقه بندی شده اند که بطور مختصر به آنها پرداخته ایم:
1- تامین تخصصی دستگاه ها، مواد شیمیایی و ملزومات آزمایشگاهی:

دستگاه های آزمایشگاهی
مواد شیمیایی آزمایشگاهی
ملزومات آزمایشگاهی( شیشه ای، پلاستیکی، فلزی و...)
2- سکوبندی آزمایشگاهی:
اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کنترل کیفیت ISO 9001-2008 از موسسه URS انگلستان در زمینه تجهیز و سکوبندی آزمایشگاه

مشاوره در سکوبندی های آزمایشگاهی، طراحی فضا، شبیه سازی، ساخت، نصب و اجرا:

کارشناسان شرکت با همکاری مصرف کنندگان محترم و متناسب با نوع فعالیت آنها، پلان های اجرایی و سه بعدی از محیط کاملا دلخواه را از قبل اجرا، طراحی و در اسرع وقت تقدیم می نمایند.

ساخت و نصب تجهیزات ثابت آزمایشگاهی:

کلیه تجهیزات با استفاده از بهترین مواد اولیه و مطابق با نقشه های طراحی شده در گروه مهندسی و سپس در کارگاههای این شرکت ساخته و در محل مورد تقاضا مصرف کنندگان محترم، نصب می گردند.

تجهیزات ارائه شده از خدمات پس از فروش و گارانتی برخوردار می باشد.
3- تجهیزات تخصصی حفظ ایمنی آزمایشگاهی و صنعتی

انواع دوش، چشم شوی اضطراری و کابین های شستشوی مخزن دار Eye wash and safety showers از بهترین برندهای موجود

کابین های ایمنی نگهداری و ذخیره سازی سیلندرهای گاز و نیز مواد شیمیایی خورنده و قابل اشتعال مواد شیمیایی خاص از جمله اسیدها، بازها، مواد آلی فرار، مواد سمی و مواردی از این قبیل که در اثر تبخیر و نگهداری غیر علمی ممکن است موجب خسارتهای غیر قابل جبران گردند. (Safety cabines)


تولید انواع هودهای آزمایشگاهی لامینار، میکروبی و شیمیایی


هودهای مفصلی (بازویی) جهت تهویه موضعی آلودگی هایی نظیر گرد و غبار، بخارات و گازهای سمی و خطرناک حاصل از آزمایشات شیمیایی (Terfu Hood)

هودهای سقفی(کانوپی)

واردات و تامین کلیه سینک های آزمایشگاهی از کمپانی System Ceram ساخت کشور آلمان، کمپانی Keraplan ایتالیا و شیرآلات TOF ایتالیا و Broen دانمارک؛ کلیه شیرآلات به صورت استاندارد مخصوص آزمایشگاه با پوششهای مقاوم در برابر مواد شیمیایی و خطرناک با مارک های معتبر می باشند.
4- تجهیزات جانبی آزمایشگاه

پارتیشن بندی آزمایشگاهی
برق رسانی استاندارد آزمایشگاهی بنا به درخواست کارفرما
ساخت کمدهای اداری ویژه پرسنل
نصب تابلوهای برق جهت برقراری امنیت دستگاه های آزمایشگاهی