www.sanat.ir/parssanatco

گروه صنعتی پارس صنعت نام

دستگاه چیپس,دستگاه فر چیپس,دستگاه تولید چیپس,خط تولید میوه خشک,

معرفی گروه صنعتی پارس صنعت نام :
دستگاه تولید چیپس و کارخانه چیپس ما باور داریم که می توانیم یکی از خطوط بسیار جدید و قدرتمند در زمینه ی تولیدات محصولات صنایع غذایی ، دستگاه تولید چیپس و کارخانه چیپس می باشد. با توجه به گستردگی و توانمندی بالای کشور در تولید محصولات مربوط به این خط ، از جمله سیب زمینی می باشد.مشتقات بسیاری را می توان از آن تولید نمود از جمله ی آنها ، خطوط تولید فرنچ فرایز ، خط تولی... بیشتر

معرفی گروه صنعتی پارس صنعت نام

  • گروه صنعتی پارس صنعت نام
  • تلفن: 09128694067
  • آدرس: کارخانه و نمایشگاه : جاده قدیم تهران – کرج- شهرک صنعتی زاگرس

دستگاه تولید چیپس و کارخانه چیپس
ما باور داریم که می توانیم
یکی از خطوط بسیار جدید و قدرتمند در زمینه ی تولیدات محصولات صنایع غذایی ، دستگاه تولید چیپس و کارخانه چیپس می باشد. با توجه به گستردگی و توانمندی بالای کشور در تولید محصولات مربوط به این خط ، از جمله سیب زمینی می باشد.مشتقات بسیاری را می توان از آن تولید نمود از جمله ی آنها ، خطوط تولید فرنچ فرایز ، خط تولید سیب زمینی خلال شده ، خط تولید چیپس سیب زمینی ، حط تولید پوره سیب زمینی ، پودر سیب زمینی و ... از جمله ی برخی از مواد و محصولات قابل تولید با سیب زمینی می باشد.
جهت راه اندازی کارخانه چیپس ، در کنار اخذ مجوزهای مورد نیاز ، نیاز به ماشین آلات با کیفیت و با ظرفیت متناسب دارد. در راه اندازی کارخانه چیپس ، اولین نکته ای که بسیار مهم می باشد ، نیاز به سیستم ظرفیت سنجی می باشد.
دستگاه تولید چیپس شرکت پارس صنعت نام گستر ، از تناژهای با ظرفیت 50 ، 200 ، 250 و 500 کیلوگرم ، در سیستم های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک ، تولید گردیده و از لحاظ تولید کارخانه چیپس ، در اشکال مختلفی از جمله سیب زمینی خلال ، اسلایس شده ، کرینکر قابل تولید شده است. از دیگر عوامل و مزایای دستگاه تولید چیپس ، تولید ماشین آلات از جنس تمام استنلس استیل بوده و از سیستم های خاصی در خط تولید خود بهره می برد.
شرکت پارس صنعت نام گستر ، به عنوان یکی از شرکتهای مطرح در زمینه ی ماشین آلات صنایع غذایی و آشامیدنی ، هم اکنون با تولید خطوط :
1. خط تولید و بسته بندی چیپس سیب زمینی
2. خط تولید و بسته بندی سالاد آماده
3. خط تولید و بسته بندی شبزیجات آماده طبخ
4. خط تولید و بسته بندی مغز تخمه آفتابگردان و بادام زمینی
5. خط تولید و بسته بندی میوه و سبزیجات خشک
6. خط سورت و بسته بندی خرما
7. خط سورت و بسته بندی میوه جات تازه
8. خط سورت وبسته بندی جای و گیاهان دارویی
9. خطوط بسته بندی ترشی و شوریجات
10. خطوط تولید و بسته بندی آب معدنی
11. خطوط تولید و بسته بندی دوع و نوشابه
12. دستگاه تولید انواع چیپس
آمادگی خود را در جهت تولید ماشین آلات درخواستی تان اعلام می نماید.جهت کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و از مشاوره متخصصین شرکت استفاده نمایید.
09106683577
09128694067
Email: parssanatnamgostar@gmail.com
کارخانه و نمایشگاه : جاده قدیم تهران – کرج- شهرک صنعتی زاگرس

دستگاه چیپس | دستگاه فر چیپس | دستگاه تولید چیپس | خط تولید میوه خشک | |