www.sanat.ir
1 / 4
تصاویر انواع ساندویچ پانل
تصاویر انواع ساندویچ پانل
تصاویر انواع ساندویچ پانل
تصاویر انواع ساندویچ پانل
تصاویر انواع ساندویچ پانل
6 ساعت قبل آنلاین شد

تصاویر انواع ساندویچ پانل

بازدید:١٢١٠ | ا
مشخصات و ویژگی ها
نوع کالا نو

ساندویچ پانل سقفی

 ساندویچ پانل دیواری

 ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پاالن کلین روم 

فروش ساندویچ پانل 

ساندویچ پانل پوشش پیش ساخته سبک و مقاوم است که برخلاف مصالح سنتی , ساخت و ساز را با هزینه هایی کمتر صورت میدهد و دیگر اثری از ریخت وپاش های مربوط به مصالح سنتی باقی نمیماند .

ساندویچ پانل در دومدل سقفی ودیواری تلید میشود که همانطور که از نامش پیداست برای استفاده در دیوارهها وسقف سوله مورد استفاده قرار میگیرد .

پوشش سقف با استفاده از ساندویچ پانل سقفی باعث کاهش وزن سازه وانتقال حرارت در کنار عدم نفوذ پذیری آب ه دلیل شکل بیرونی سطح ورق ساندویچ پانل های سقفی میگردند .

از طرفی ساندویچ پانل دیواری که با سرعت بالای نصب , زمان اجرای پروژه های صنعتی را کاهش میدهد و سطح ساندویچ پانل سشستشو پذیری محیط را به آسانی فراهم مینماید . که این ویژگی در محیط های دارویی و غذایی به شدت مورد نیاز میباشد .

با تنوع رنگ ورق های به کار رفتهدر انواع ساندویچ پانل های سقفی ودیواری دنیای ماوت زیبایی ظاهری هر سازه چشم گیر خواهد بود .

مزایای ساندویچ پانل 

سازگاری با محیط زیست 

سرعت وسهولت نصب بدون تولید نخاله 

سبکی ورن و مقاومت بالا 

عایق بودن دربرابر برودت , حرارت وصدا 

مقاومت در برابر نیروهای برشی ناشی از زلزله 

مقرون به صرفه بودن 

امروزه ساندویچ پانل ها کاربردهای فراوانی دارند .

امروزه استفاده از ساندویچ پانل در ساخت انواع کارگاه های صنعتی , سالن های پرورش قارچ , خانه های پیش ساخته وسردخانه ها و.. قابل مشاهده است .

دیواره های ساندویچ پانل با نگه داشتن میزان رطوبت , بهترین شرایط را برای کشت قارچ فراهم میکند . 

همچنین از این سازه میتوان در ساخت اتاقک های تمیز در صنایع پزشکی ودارویی استفاده های فراوانی کرد .

انواع کاربردهای مختلف ساندویچ پانل در دنیای ماموت 

ساختمان های اداری 

فضاهای سرپوشیده ورزشی 

سالن های کنفرانس

سالن های غذا خوری 

اتاق های تمیز بیمارستانی و جرحی و دارویی

سالن وسوله های صنعتی و تولیدی 

نکاتی در ارتباط خرید ساندویچ پانل مناسب 

ساندویچ پانل به عنوان پوشش دیواری و سقف بهترین و مناسب ترین جایگزین برای سازه های سنتی پوشش ها و متریال سنتی است و امروزه به دلیل پیشرقفت جهان علم و فناوری , استفاده از سازه های آماده مانند ساندویچ پانل افزایش یافته است .

با توجه به افزایش تعداد تولید کنندگان در بازار به وجود آمدن بازار رقابتی موضوع انتخاب ساندویچ پانل ( پنل ) مناسب بیش از پیش مهم شده است  . 

استحکام و پایداری و همچنین طول عمر بالا  به عنوان ارکان اصلی هر استراکچر معرفی میگردد . ساندویچ پانل های دنیای ماموت با بهرگیری از آخرین فناوری روز دنیا و استفاده از دانش فنی متخصصین داخلی به عنوان یک سازه ایمن با طول عمر بالا معرفی میگردد  حضور موفق و پررنگ ساندوی پانل دنیای ماموت در بازرا مبین این نکته میباشد که این مجموعه چه از نظر کیفی و کمی توانسته است به عنوان اولین و بهترین گزینه در صنایع مربوطه از قبیل صنایع غذایی , کشت وصنعت کشاورزی , حمل ونقل و ساختمانی , پزشکی و دارویی قرار گیرد .

دنیای ماموت آماده همکاری , مشاوره از صفر تا صد فرآیند طراحی تولید و نصب سوله های صنعتی و ساندویچ پانل های سقفی ودیواری در پروژه های شما میباشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق واتساب 09123827865 و شماره تلفن مشاوران شرکت 02832222717 و  09123827865 با ما درارتباط باشید .

دنیای ماموت | تجربه بهترین ها 

 

تصاویر انواع ساندویچ پانل
تصاویر انواع ساندویچ پانل
تصاویر انواع ساندویچ پانل
تصاویر انواع ساندویچ پانل

تهران, تهران, بعد از پل کردان مجتمع صنعتی ماموت

عضویت در صنعت