www.sanat.ir
1 / 1
زئولیت دستگاه تصفیه آب
22 ساعت قبل آنلاین شد

زئولیت دستگاه تصفیه آب

بازدید:٣١۴ | ا
مشخصات و ویژگی ها
زئولیت ها جامدات بلورین با منافذ ریزند، پیوند مولکول های آب در شبکه این کانی ها ضعیف است و در اثر دما بدون آن که ساختمان شبکه فرو ریزد، آب خود را از دست می دهد و این عمل به صورت برگشت پذیر انجام می شود.
زئولیت ها به صورت شبکه کریستالی شامل اکسیژن و آلومینیوم یا سیلیس هستند که به صورت ساختمانی سه بعدی درآمده اند.
زئولیت ها به عنوان یک فیلتر شیمیایی کریستال به علت دارا بودن مقاومت فیزیکی، پایداری و ثبوت شیمیایی و شکل متخلخل، به عنوان جایگزین خوبی به جای فیلترهای طبقه ای شنی ماسه ای سیلیکاته در دستگاه تصفیه آب می تواند عمل کند، همچنین به صورت واسطه برای تصفیه و خالص سازی آب های آشامیدنی، سختی گیری و جذب عناصر فلزی سمی سنگین موجود درآب، جلوگیری فوق العاده و دائمی از آلودگی حوضچه های تصفیه آب و سایر محیط های زیستی کاربرد دارد.
با افزودن زئولیت در ستون های مختلف دستگاه تصفیه آّب میزان استفاده از لایه های: شن و ماسه، کربن اکتیو و کاغذ صافی را نیز کاهش دهند، حتی در بعضی موارد درصد استفاده این لایه ها را به صفر برسانند، با این کار تعداد لایه ها در ستون دستگاه تصفیه آب کاهش پیدا کرده و در نتیجه تصفیه آب سریع تر انجام می شود. هم چنین آن‌ ها قصد دارند که توسط زئولیت میزان اکسیژن آب را افزایش داده و روند کیفیت تصفیه آب را نیز بهبود بخشند.
شرکت توسعه معادن و مواد معدنی آسیا تولید کننده زئولیت مورد نیاز در دستگاه تصفیه آب می باشد.
جهت خرید، مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
http://immd.ir/%D8%B2%D8%A6%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AA/
02128421230
02332224502
09331118625

کلمات کلیدی: زئولیت، فروش زئولیت، تولیدکننده زئولیت ، دستگاه های تصفیه آب، زئولیت تصفیه کننده، زئولیت کلینوپتیولیت، صادرات زئولیت، دانه بندی زئولیت، zeolite.
زئولیت دستگاه تصفیه آب

تهران, تهران, خیابان پاسداران - روبروی نگارستان ششم

عضویت در صنعت