www.sanat.ir
1 / 1
فروش زئولیت درخت پالونیا
20 ساعت قبل آنلاین شد

فروش زئولیت درخت پالونیا

بازدید:٢۴٠ | ا
مشخصات و ویژگی ها
پالونیا از درختان خیلی مناسب برای جنگل کاری سریع، توسعه فضای سبز شهر و روستا و کشت تؤام با انواع گیاهان زراعی رایج است.
طی بررسیهای بعمل آمده چوب این درخت بسیار سبک و نرم می‌باشد و کیفیت لازم را جهت تولیدات چوبی و خمیر کاغذ داراست. استفاده از این درختان در زراعت چوب، ﻧﻬا لکاری در زمینهای کشاورزی، جنگلهای مخروبه و یا سوخته، در دوره کوتاهی موجب افزایش حجم چوب تولیدی در هکتار شده و کمبود چوب مصرفی صنایع را جبران خواهد نمود.
خصوصیات کیفی این چوب سبب استفاده گسترده از آن در بسیاری از محصولات گردیده است از جمله: صنایع نظامی، ورزشی، مبلمان، روکش چوبی، تزیینات ساختمانی، مدلهای هواپیما و… همچنین به دلیل خاصیت رزونانسی چوب این درخت در ساخت آلات موسیقی استفاده میشود.
زئوليت به عنوان موادي كاملاً طبيعي با توجه به ويژگي هاي منحصر به فردشان از قبيل جذب انتخابي و آزادسازي كنترل شده مواد غذائي از آنها، مي توانند اثر گذاري كودهاي شيميائي را بيشتر كرده و باعث مصرف بهينه كودهاي شيميائي شوند و در نهايت از مصرف بي رويه كودهاي شيميائي، آب و اتلاف و سرازير شدن اين مواد شيميائي به منابع طبيعي و آلودگي محيط زيست جلوگيري كنند..
علاوه بر تاثيري كه كاربرد خاک زئوليت در افزايش راندمان مصرف نيتروژن و كاهش تلفات اين عنصر دارد، اين كاني به عنوان يك ماده مغذي نيز مي تواند باعث افزايش عملکرد گیاه شود.
با کاربرد زئولیت در مناطق مختلف چین افزایش عملکردی 5.8 تا 19.5% در گیاهان زراعی مختلف به دست آمده است.
شرکت توسعه معادن و مواد معدنی آسیا با دارابودن معادن زئولیت انواع دانه بندی های زئولیت ویژه کشت درخت پالونیا را ارائه می کند.
.جهت خرید، مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
http://immd.ir/%D8%B2%D8%A6%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AA/
02128421230
02332224502
09331118625

کلمات کلیدی: زئولیت، فروش زئولیت، زئولیت کشت درخت پالونیا، درخت پالونیا، زئولیت کشاورزی، زئولیت خاک هوشمند، زئولیت کشت سیب زمینی، کشت گندم، کشت غلات، تبادل یونی ، کاشت زعفران، کود شیمیایی، علف کش ها، آفت کش ها، دانه بندی زئولیت، تولید کننده زئولیت، قارچ کش ها، Zeolite
فروش زئولیت درخت پالونیا

تهران, تهران, خیابان پاسداران - روبروی نگارستان ششم

عضویت در صنعت