www.sanat.ir
1 / 1
فروش زئولیت مخصوص تصفیه آلاینده های آب و خاک
11 ساعت قبل آنلاین شد

فروش زئولیت مخصوص تصفیه آلاینده های آب و خاک

بازدید:٣٧٨ | ا
مشخصات و ویژگی ها
استفاده از زئولیت های طبیعی برای مصارف زیست محیطی، به دلیل ویژگی های فیزیکی و شیمیائی منحصر به فرد و پراکندگی و گستردگی آنها در نقاط مختلف دنیا، توجه محققان و سرمایه گذاران را برای استفاده از این مواد طبیعی به خود جلب نموده است. قابلیت کاربرد زئولیت های طبیعی در تصفیه آب، فاضلاب و پالایش خاک به عنوان یک روش مطلوب و امیدبخش برای فرآیندهای پاک سازی محیط زیست به شمار می آید. در ابتدا پژوهشگران صرفا بر حذف آمونیوم و فلزات سنگین از آب ها و خاک های آلوده توسط زئولیت ها تاکید داشتند و چندین مقاله پژوهشی نیز در نیز در این مورد وجود دارد.
حال آنکه باید توجه داشت جدا از عناصر سنگین موجود در آب ها و خاک های آلوده، انواع دیگری از کاتیون ها، آنیون ها و مواد آلی نیز به میزان بسیار زیادی در محیط های آلوده وجود دارند. در سالهای اخیر ، گزارش هایی مبنی بر استفاده از زئولیت های طبیعی و اصاح شده جهت حذف این دسته از آلاینده ها ارائه شده است.
مکانیسم اصلی جذب آمونیوم توسط زئولیت های طبیعی، فرآیند تبادل یونی و جذب سطحی می باشد.
زئولیت های طبیعی می توانند بعد از جذب سطحی آمونیوم، دوباره احیا و بار دیگر به کار روند که این فرآیند از طریق تبادل یونی زئولیت با سدیم یا پتاسیم و یا گرمادهی برای تبخیر آمونیاک، صورت می گیرد.
شرکت توسعه معادن و مواد معدنی آسیا با دارابودن معادن زئولیت انواع دانه بندی های زئولیت ویژه جذب آلاینده های محیط زیست را ارائه می کند.
.جهت خرید، مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
http://immd.ir/%D8%B2%D8%A6%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AA/
02128421230
02332224502
09331118625
کلمات کلیدی: زئولیت، فروش زئولیت، زئولیت تصفیه آلاینده های آب و خاک، تصفیه آب، تصفیه خاک، زئولیت کشاورزی، زئولیت خاک هوشمند، تبادل یونی ، حذف فلزات سنگین، کود شیمیایی، علف کش ها، آفت کش ها، دانه بندی زئولیت، تولید کننده زئولیت، قارچ کش ها، Zeolite
فروش زئولیت مخصوص تصفیه آلاینده های آب و خاک

تهران, تهران, خیابان پاسداران - روبروی نگارستان ششم

عضویت در صنعت