www.sanat.ir
چه طور می توانیم به شما کمک نماییم؟
بیش از یکسال قبل آنلاین شد

قیمت موکت خارجی

بازدید:۵۵٣ | ا
مشخصات و ویژگی ها
موکت های نمدی در سال های گذشته تنها نوع موکت بودند که قیمت بسیار پایینی داشتند ولی این روزها انواع موکت ایرانی و خارجی در بازار با قیمت های بسیار بالاتری به فروش می رسند. در حال حاضر موکت های ایرانی خوبی توسط تولید کنندگان داخلی در بازار دیده می شوند که دست کمی از برندهای خارجی ندارند. البته قیمت موکت خارجی اغلب بسیار بالاتر از موکت ایرانی است. علت تفاوت قیمت وکت خارجی و ایرانی، تقاضا برای خرید آن در بین اقشار مختلف است ولی فروشندگان دلایل متعددی را برای افزایش قیمت موکت خارجی در ایران اعلام می کنند که برخی از مهم ترین آن عبارتند از:

جنس الیاف موکت خارجی
موکت های نمدی سال هاست که دیگر تولید نمی شوند. اغلب موکت های تولید شده در داخل کشور دارای الیاف نایلونی، پلی پروپیلن، پلی استر و اکریلیک هستند. ترکیب به کار رفته در تولید موکت تعیین کننده کیفیت آن است. جنس الیاف موکت با درصدهای متفاوت همیشه یکی از همین مواد است ولی به ندرت الیاف پشمی نیز برای تولید انواع موکت مقاوم تر به کار می رود. بالا بودن قیمت موکت خارجی می تواند مربوط به جنس الیاف آن باشد. هر چه الیاف موکت نرم تر، محکم تر و انعطاف پذیرتر باشد، کیفیت محصول بهتر می شود.

تفاوت قیمت موکت خارجی
برندهای موجود موکت در فروشگاه ها اغلب از کشورهای بلژیک، هلند، فرانسه، ایتالیا و حتی چین هستند. هر کشور برای تولید برند موکت از ترکیب انحصاری خود استفاده می کند. قیمت موکت خارجی با توجه به رند و کشور تولید کننده متفاوت است. انواع موکت بلژیکی به قیمت های بالاتری از دیگر برندهای خارجی به فروش می رسند. تشخیص موکت خارجی با کیفیت و موکت های بدون کیفیت ساده نیست. قیمت موکت خارجی تولید کشور چین بسیار کمتر از دیگر برندهای خارجی است و تقریبا برابر با قیمت موکت ایرانی و تولید داخلی است اما کیفیت موکت های چینی اصلا قابل مقایسه با برندهای داخلی نیستند.

برای مثال شرکت ظریف مصور توانسته انواع موکت را با بهای کمتری از قیمت موکت خارجی در اختیار مشتری قرار دهد. این در حالی است که کیفیت موکت ظریف مصور چیزی کم از موکت های خارجی ندارد. هنگام خرید، برند و کشور تولید کننده مهم ترین عامل برای تعیین قیمت موکت خارجی است. به طور معمول برچسب و لیبل موکت در پشت ان، نشان دهنده مشخصات و کشور تولید کننده است که باید به آن توجه شود.


قیمت انواع موکت خارجی در ایران
موکت ها بهترین کفپوش برای ساختمان های اداری و تجاری هستند. زیبایی و تنوع رنگی انواع موکت خارجی باعث شده تا شرکت های لوکس برای کفسازی از موکت استفاده کنند. کف شرکت های بین المللی معتبر اغلب با انواع موکت اداری تایل و موکت پرز کوتاه پوشیده شده و این امر جذابیت موکت را در دکوراسیون داخلی نشان می دهد. موکت لونا ( Luna )، سیزال (Sisal)، موکت بوگاتی ( Bugatti )، برند متروپل ( metropole )، my family، موکت هالمارک ( hallmark )، موکت سولاریس ( Solarise ) و موکت تایل Tecsom از معتبرترین موکت های خارجی هستند.

قیمت موکت خارجی بالاتر است ولی با یکبار پرداخت بهای موکت می توانید یک عمر از آن استفاده کنید. با تولید موکت های مدرن، استفاده از این متریال در دکوراسیون داخلی منازل بیش از گذشته مرسوم شده است. دیگر موکت های کبریتی یا ساده تنها انتخاب برای مشتری نیستند. تنوع رنگ، بافت، ضخامت، نقش
تهران, تهران, سید خندان - سهروردی شمالی - پایینتر از خ ابن یمین - مجتمع تجاری ابن یمین - طبقه اول - واحد 4

مرتبط / پیشنهادی

تفاوت کفپوش و پارکت چیست؟

تفاوت کفپوش و پارکت چیست؟

گروه هنر و معماری صمصامی
چمن مصنوعی پردیس

چمن مصنوعی پردیس

قیمت: ١۴۵,٠٠٠ تومان
شرکت چمن مصنوعی اطلس چمن
چمن مصنوعی برای بالکن

چمن مصنوعی برای بالکن

گامان تزئین جاوید
پارکت لمینت

پارکت لمینت

بازرگانی آراس
چمن مصنوعی مدارس

چمن مصنوعی مدارس

گامان تزئین جاوید
آشنایی با انواع کفپوش

آشنایی با انواع کفپوش

گامان تزئین جاوید

عضویت در صنعت