www.sanat.ir
1 / 1
کارت هدیه
1 روز قبل آنلاین شد

کارت هدیه

بازدید:١٧۵ | ا
مشخصات و ویژگی ها
کارت هدیه

از روزگاران قدیم رسم هدیه دادن و هدیه گرفتن نزد ایرانیان در مناسبت‌های مختلف مرسوم بوده است و این رسم پسندیده، تا به امروز به ما رسیده اما با پیشرفت صنعت و الکترونیکی شدن اکثر کارها و امور روزمره انسان ها، خرید گیفت کارت نیز دستخوش تغییراتی شده است به طوری که موسسات و ادارات دولتی و غیر دولتی و بانک ها و… برای مناسبت های مختلف و همچنین جذب مشتریان خود از کارت هدیه استفاده می کنند.کارت هدیه بانکی
کارت های هدیه بانکی به صورت غیرقابل شارژ و سقف آن در مبالغی با ضرایب 50،000 ریال قابل صدور می باشند. دارنده کارت هدیه بانکی می‌تواند از این کارت برای خریدهای اینترنتی،‌ خرید از طریق پایانه‌های فروش(POS) و یا دریافت وجه نقد از طریق خودپردازها استفاده نماید. در صورت برداشت از خودپردازهای سایر بانک‌ ها، خرید از پایانه فروش سایر بانکها و مانده گیری از هر پایانه غیر، کارمزد طبق تعرفه بانک مرکزی توسط بانک صادرکننده کسر خواهد شد. در ضمن وجوه این کارت‌ ها قابل انتقال نمی‌باشد.

انواع چاپ کارت هدیه
شرکت هیدیکا آماده ارائه مشاوره به منظور طراحی و چاپ کارت هدیه با روش های

چاپ افست کارت pvc
چاپ پی وی سی دیجیتال
و قیمت های مقرون به صرفه برای شما عزیزان می باشد.

چند نوع کارت پی وی سی وجود دارد که در زیر با آن ها آشنا می شوید.

کارت پی وی سی مغناطیسی( مگنت)
وقتی مشتریان بار اول به صورت حضوری خرید می کنند، اطلاعات آنها به صورت دیتا روی نوار مشکی رنگ، پشت کارت ذخیره می شود.این دیتا می تواند یک مبلغ یا کد یا درصد تخفیف و … باشد که مشتری در دفعات بعدی خرید خود را از تخفیف مورد نظر فروشنده برخوردار میکن.د روش استفاده از این نوع کارت ها بدین صورت است که کارت را داخل سخت افزاری می کشند اطلاعات مشتری روی آن خوانده می شود و از طریق نرم افزار درصد تخفیف محاسبه می شود.

2. کارت های بدون تماس مایفر PVC
اطلاعات آن به صورت دیتا روی چیپسِت، داخل کارت ذخیره می شود.
روش استفاده از این نوع کارت ها بدین صورت است که کارت را داخل سخت افزاری به فاصله 10سانتیمتری قرار می دهند. اطلاعات مشتری روی آن خوانده می شود و از طریق نرم افزار درصد تخفیف محاسبه می شود.

3. کارت پی وی سی ساده همراه بارکد
در این نوع کارت بارکد 10 رقمی بعد از چاپ طرح اصلی به صورت اطلاعات متغیر بر روی کارت چاپ می گردد.
استفاده کننده کارت را به فاصله 10سانتی متری از دستگاه کارت خوان قرار می دهد اطلاعات آن از نرم افزار خوانده و درصد تخفیف شامل آن می شود.
کارت هدیه

تهران, تهران, خیابان انقلاب، میدان انقلاب، خیابان 12 فروردین، کوچه نوروز، پلاک 27، واحد 4

عضویت در صنعت