قطعات کمپرسور
9 ماه قبل آنلاین شد

اقامت اسپانیا

بازدید:١٩٧ | ا
اقامت اسپانیا
موسسه حقوقی سام با داشتن سالها تجربه و وکلای متعدد، متخصص در زمینه مشاوره و دریافت اقامت اروپا می باشد. راه های قانونی گوناگونی برای اخذ اقامت آلمان وجود دارد که در این مقاله با آنها آشنا خواهید شد.
شماره تماس مشاوره رایگان موسسه حقوقی سام در وب سایت رسمی این مجموعه قابل دسترسی می باشد. شما می توانید با کلیک روی این کلمه (اقامت اسپانیا ) به وبسایت موسسه حقوقی سام دسترسی پیدا کنید.

راه های دریافت اقامت اسپانیا
1. اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی
افرادی که در ایران از تمکن مالی خوبی برخوردارند، با احراز شرایط زیر می توانند اقامت اسپانیا را از طریق تمکن مالی دریافت کنند.
در صورتی که سرپرست خانواده ثابت نماید ماهیانه حدود 3 تا 4 هزار یورو درآمد ثابت دارد، واجد شرایط دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی می باشد.
این درآمد ثابت می تواند از چهار محل ثابت شود:
1.سود سپرده بانکی 2.اجازه نامه ملکی 3.حقوق بازنشستگی 4.سود سهام بورس
متقاضی می تواند پس از گذشت 5 سال از زمان دریافت این اقامت، درخواست اقامت دائم و پس از آن طبق قوانین مهاجرتی، پاسپورت دوم دریافت کند.

شرایط اخذ اقامت اسپانیا
1.تمام افرادی که اقامت اسپانیا را دریافت می کنند، باید حداقل 6 ماه در سال در اسپانیا زندگی کنند.
2.با داشتن اقامت اسپانیا ، اگر فرزندانتان در سن مدرسه رفتن باشند، باید در اسپانیا به مدرسه بروند.
3.متقاضی بعد از دریافت اقامت اسپانیا حتما باید در اسپانیا ملک مستقل اجاره کرده و یا خریداری نماید.
2. اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری
با سرمایه گذاری در اسپانیا یا خرید ملک به ارزش حداقل 500 هزار یورو می توان اقامت اسپانیا را اخذ کرد.
متراژ و موقعیت ملک و همچنین نوع کاربری آن اهمیتی برای کشور اسپانیا ندارد و تنها نکته مهم داشتن ارزش 500 هزار یورویی ملک خریداری شده است.

راه های دیگر اخذ اقامت اسپانیا

اقامت اسپانیا از طریق ازدواج
در این روش باید شخص متقاضی یک partner یا شخص مقابل را داشته باشد که قصد به ازدواج با ایشان را داشته باشد و زمانی که فردی قصد ازدواج با یک تبعه را داشته باشد باید سابقه و موضوعاتی را به سفارت نشان دهند که بیانگر این باشد که هدف و قصد انها زندگی با یکدیگر است مدارکی دال بر روابط آنها با یکدیگر و مدارک مالی که شخص میتواند از پس هزینه های همسر خود برآید، پس از ازدواج، سند ازدواج و مدارک هویتی و سایر مدارک مورد نیاز سفارت باید تهیه و به سفارت ار ائه شود
اقامت اسپانیا از طریق کار
برای اخذ اقامت اسپانیا از طریق کار حتما متقاضی باید کارفرما و job offer داشته باشد تا برای ایشان دعوت نامه کاری ارسال شده و بتواند از این طریق وارد کشور اسپانیا شده و مشغول به کار شود. پس از ۳ الی ۵ سال کار و پرداخت مالیات، متقاضی می تواند درخواست اقامت دائم اسپانیا را نماید. البته این امر سخت به نظر میرسد. زمانیکه کارفرما بخواهد برای شما دعوت نامه کاری ارسال نماید باید ابتدا آن شغل مورد نظر را در کشور خود ۳ ماه اگهی نموده اگر شخص مورد نظر پیدا نشد، می بایست ۳ ماه در اتحادیه اروپا اگهی نماید و اگر در این بازه ی زمانی ۶ ماهه شخص مورد نظر برای شغل پیدا نشد آن زمان می تواند برای افراد غیر اروپایی دعوت نامه کاری ارسال نماید.
اقامت اسپانیا از طریق تحصیل
تحصیل در اسپانیا برای اشخاص ایرانی در تمامی مقاطع امکان پذیر می باشد، دانشگاه های موجود در اسپانیا هم به زبان اسپانیایی و هم به زبان انگلیسی برای دانشجویان خدمات ارائه میدهند. البته افراد دانشجو در اسپانیا ابتدا ویزای تحصیلی دریافت می نمایند و در صورتی که پس از تحصیل در اسپانیا به کاری مشغول شده و مالیات بپردازند می توانند کارت اقامت اسپانیا را دریافت نمایند.

انواع ویزای اسپانیا
انواع ویزای اسپانیا به شرح ذیل است:
1. ویزای توریستی اسپانیا
2. ویزای اسپانیا برای دیدار اقوام
3. ویزای تجاری اسپانیا
4. ویزای پزشکی اسپانیا
5. ویزای اقامت اسپانیا
6. ویزای دانشجویی اسپانیا
7. ویزای سایر موارد
الف- صاحبان ملک در اسپانیا
ب- دارندگان حساب بانکی در اسپانیا


جهت مطالعه بیشتر در خصوص روشهای اخذ اقامت و مهاجرت به اسپانیا به وب سایت موسسه مراجعه فرمایید. شماره های تماس جهت مشاوره رایگان در وب سایت موسسه موجود می باشد.
مطالب مرتبط: اقامت آلمان

تهران, تهران, تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی، خیابان سعدی، کوچه همتی پلاک ۴۴

مرتبط / پیشنهادی

اخذ اقامت و تابعیت دوم

اخذ اقامت و تابعیت دوم

موسسه حقوقی سام
اقامت آلمان

اقامت آلمان

موسسه حقوقی سام
اقامت اروپا

اقامت اروپا

موسسه حقوقی سام

عضویت در صنعت