www.sanat.ir
چه طور می توانیم به شما کمک نماییم؟
1 / 1
تجهیز آپارتمان ها ومنازل مسکونی به صندلی سینمای خانگی رض کو
6 روز قبل آنلاین شد

تجهیز آپارتمان ها ومنازل مسکونی به صندلی سینمای خانگی رض کو

بازدید:١٠١٠ | ا
مشخصات و ویژگی ها
برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس با رعایت حفظ بهداشت باید در منزل بمانیم . شرکت رض کو در این شرایط انعطاف پذیری خود را در تولید بالا برده است وسعی میکند که بر اساس خواسته مشتریان بتواند کالاهای متناسب تولید کند به طور نمونه می توان به تجهیز سینمای خانگی اشاره کرد .این روزها داشتن سینمای خانگی خصوصی یک مزیت فوق العاده برای ساختمان های مسکونی و یک شاخصه لوکس برای منازل است . می توانید در کنار خانواده نهایت لذت را از تماشای فیلم وبرنامه های تلوزیونی در منزل تجربه کنید وبهترین صندلی ها را درسینمای شخصیتان نصب کنید . صندلی های سینمایی خانگی ما از لحاظ طراحی در ناحیه کمر و نشیمن بسیار راحت هستند و در انواع مختلفی متناسب با فضای سینمای خانگی شما ارائه می شوند.
توانایی ما در به روز کردن مدل های صندلی سینمای خانگی موتورایز با در نظر گرفتن استانداردهای سینمایی باعث بالا بردن سطح انتخاب شما می شود.انتخاب صندلی سینمایی خانگی بسیار شخصی است.هر کدام از ما استاندارد ها و معیار های خاص خودمان را برای انتخاب یک صندلی داریم.تصور کنید زمانی می فهمید که انتخاب صندلی بسیار مهم است که چندین ساعت در دنیای فیلم غرق شده اید. می توان گفت بعد از انتخاب تشک خوابتان، مدل صندلی مناسب و راحت برای تماشای فیلم مهمترین انتخاب شما خواهد بود. شرکت رض کو, این امکان را برای شما ایجاد می کند تا بر اساس سلیقه شخصی خود امکاناتی مانند جا لیوانی، میز پذیرایی، چراغ مطالعه، USB شارژر، شارژر wirelessو... به صورت تکی، ست دوتایی، چند تایی و یا لاوسیت را انتخاب کنید.
با رض کو شما زیاد محدودیت ونگرانی نخواهید داشت زیرا در خانه خود هستید و می توانید با کسانی که دوستشان دارید زمان کاملا زیادی را سپری کنید . بنابراین در چشم انداز بلند مدت قطعا یک سرمایه گذاری شایسته است . شرکت گسترش مبلمان آسیا در سال 1346 تاسیس شده است و بیش از 50 سال است که با نام تجاری رض کو کار می کند .
تجهیز آپارتمان ها ومنازل مسکونی به صندلی سینمای خانگی رض کو

البرز, کرج, کرج -جاده قزالحصار جنب نمایندگی ایران خودرو -

مرتبط / پیشنهادی

ساخت سینمای خصوصی

ساخت سینمای خصوصی

قیمت: ١ تومان
مبلمان سینمایی سون
سینمای خصوصی خانگی رض کو

سینمای خصوصی خانگی رض کو

صندلی سینما رض کو
صندلی سینمایی

صندلی سینمایی

مبلمان سینمایی سون

عضویت در صنعت