www.sanat.ir
1 / 1
صندلی آمفی تئاتر مدل ۳۲۰ با قیمت مناسب+گارانتی+نصب رایگان
6 ماه قبل آنلاین شد

صندلی آمفی تئاتر مدل ۳۲۰ با قیمت مناسب+گارانتی+نصب رایگان

بازدید:٣۴١ | ا
مشخصات و ویژگی ها
صندلی آمفی تئاتر مدل ۳۲۰
فوم صندلی همایشی: مدل 320:
صندلی آمفی تئاتر MODEL 320که فوم مورد استفاده شده در این صندلی از نوع فوم سرد تزریقی با دانسیته بالا می باشد که از دوام بسیار بالایی برخوردار است و به مرور زمان فوم صندلی نشست پیدا نمیکند.

روکش صندلی همایشی:
روکش این صندلی از جنس پارچه که معمولا از نوع شانل درجه یک است که خاصیت این نوع پارچه این است که از دوام بسیار بالایی برخوردار بوده و بعد از مدتی استفاده پرز نمی دهد و تمیز کردن آن راحت است. لازم به ذکر است که روکش این صندلی میتواند از جنس پارچه ایرانی درجه یک و ترک باشد این امر باعث اختلاف قیمت می باشد که توسط خریدار محترم بایستی تامین گردد.

لازم به ذکر است که حق انتخاب رنگ پارچه برای خریدار محفوظ است و جهت این موضوع کالیته پارچه به خریدار جهت انتخاب ارئه میگردد.

کف و پشت صندلی:
نمای پشتی صندلی امفی تئاتر مدل 320 نمای کفی و پشتی صندلی از جنس ای بی اس(ABS) نشکن می باشد(از دوام بسیار بالایی برخوردار است و در اثر ضربه شکسته نمی شود.)

دسته صندلی:
جنس دسته این صندلی میتواند به دو صورت دسته انتگرال(ضد خط و خش است) و دسته چوبی(سمباده شده و بعد از آن رنگ میگردد) باشد که هر کدام از آنها مزیت خاص خود را دارند که انتخاب به عهده خریدار می باشد.

دسته آموزشی صندلی:
این مدل صندلی آمفی تئاتر قابلیت نصب دسته آموزشی را دارد.متریال استفاده شده برای دسته تحریر به صورت انتگرال(ضد خط و خش) و همچنین چوبی میباشد.که انتخاب بعهده خریدار میباشد.صندلی آموزشی مناسب سالنهای چند منظوره و همچنین سالنهایی که جهت آموزش است کاربرد دارد.
صندلی آمفی تئاتر مدل ۳۲۰ با قیمت مناسب+گارانتی+نصب رایگان

تهران, تهران, کمالشهر

عضویت در صنعت