لیفتراک و بالابر
1 / 1
خط تولید زغال فشرده
بیش از یکسال قبل آنلاین شد

خط تولید زغال فشرده

بازدید:۵۶٧ | ا
کشور عزیمون ایران در دنیا بهترین مکان برای تولید زغال فشرده بوده :هم از لحاظ دردست بودن مواد اولیه زیاد و از طرف دیگر خط تولید زغال فشرده به دلیل اینکه یک صنعت جدید درکشورهای خاورمیانه محسوب می شود دارای بازار خرید و فروش خوبی بوده و جزو شغلهای پردرآمدی می باشد.در خط تولید زغال فشرده می توان منابع سوخت و انرژی را تولید کرد و مورد استفاده قرار داد و همچنین با استفاده از زغال فشرده بسیاری از هزینه های مصرف انرژی را پایین خواهید آورد.
شرکت آرتا زغال با بیش از 15 سال سابقه و فعالیت و تولید محصولات با کیفیت در سطح جهانی ، آماده ارائه‌ی بهترین خط تولید زغال فشرده می‌باشد.این شرکت یکی از با تجربه‌ترین شرکت‌ها در این زمینه است.
خرید خط تولید زغال فشرده و راه‌اندازی آن نیازمند اطلاعاتی در مورد بازدهی و بازخورد محصولات و سود می‌باشد که برای آگاهی از آن اطلاعات باید با مشاوران متخصص و مجرب و تولید کننده‌ی آن مشاوره صورت گیرد و داشتن این اطلاعات ضروری است و تا زمانی که مشاوره صورت نگرفته است، بهتر است اقدامی صورت نگیرد.
شرکت آرتا زغال دستگاه‌هایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می‌کند.
شرکت آرتا زغال به‌دلیل اطمینان از کار خود گارانتی و خدمات پس از فروش (تامین مواد اولیه و تعمیر و نصب و راه اندازی و مشاوره از صفر تا صد تولید و عرضه محصولاتتون به بازار) به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
نکته: دستگاه های شرکت تولیدی صنعتی آرتا زغال برای اولین بار در کشور مجهز به سیستم رطوبت سنج اتوماتیک و کنترل دما اتوماتیک میباشند.
شما می توانید بدون نیاز به تخصص ، حرفه و یا دانش فنی ، با هزینه و سرمایه گذاریی کم صاحب کسب و کاری مستقل و با سود عالی و درآمد بالا شوید.
اجزای خط تولید زغال فشرده:
سانتریفیوژ (مکنده) : این دستگاه ها در صنایع مختلف مانند نجاری ها ، چوب بری ها ، تولید زغال و… که دارای ضایعات پودری میباشد و قدرت مکش بسیار بالا میخواهند مورد استفاده قرار میگیرد همچنین به علت استحکام بالا سیستم مکش طولانی جابجایی آسان در محل هایی مانند انبار ها شرکت ها و کارگاه ها به عنوان جاروبرقی نیز بکار میرود.
آسیاب : کاربرد این دستگاه ، پودر کردن و آسیاب چوب یا پوست گردو می باشد. مواد اولیه زغال فشرده همه به شکل پودر هستند و در هنگام تولید هیچ گونه ناخالصی و یا تکه های درشتی از هر کدام از مواد اولیه نباید در ترکیب آنها مشاهده شود. این دستگاه تمامی مواد درشت و تکه ای را به صورت پودر یا خاک در آورده و به قسمت دیگر انتقال می دهد.
سرند : دستگاهی است که خاک اره و خاک زغال خالص را از دیگر مواد زائد جدا کرده و مواد اصلی و خالص را برای ترکیب با یکدیگر مورد استفاده قرار می دهد. شیوه ساخت و تولید زغال فشرده به این صورت است که درابتدا خاک زغال و خاک اره سرند می شوند زیرا در بین این مواد ناخالصی و ضایعات وجود دارند که حتما باید از مواد اصلی جدا شوند.
اکسترودر : دستگاه اکسترودر برای تولید شکل اولیه ذغال فشرده از مواد اولیه میباشد. این دستگاه به عنوان اصلی ترین دستگاه خط تولید ذغال قادر به تولید 300 الی 350 کیلوگرم زغال خام در ساعت به شمار می رود. از ویژگی های دیگر آن می توان به موارد زیر اشاره کرد : استحکام بالای زغال تولید شده ، توان فشرده سازی وکنترل دود بسیار بالا ، بافت مولکولی یکسان بریکت تولیدی .
سیکلون : پس از مرحله خشک سازی خاک اره ها داخل یک مخزن مخروطی که به آن سیکلون گفته می‌شود، ریخته می‌شوند.
واگن :وسیله ای است که بریکت ها را داخل این چهار چوب های فلزی قرار داده و داخل کوره ها قرار می دهند.
خفه کن : این دستگاه جهت خفه کردن یا خاموش کردن زغال مورد استفاده قرار میگیرد و معمولا یک ورق نازک و بدون سوراخ در ساختار آن قرار میگیرد که این فرآیند به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد .
دستگاه برش : دستگاهی که تولید قطعات زغال با ابعادی یکسان و مناسب جهت مصرف مشتری امکان پذیر می رساند .


خط تولید زغال فشرده

تهران, تجریش, پشت شرکت نفت

عضویت در صنعت